Нові слова про адвокатуру в Конституції

13 июня 20:30
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Егор Соболев / Facebook
народный депутат Украины

Записані Петром Порошенком в Конституцію нові слова про адвокатуру дозволяють йому взяти під контроль цю професію – останню з непідконтрольних клептократам в системі правосуддя.

Раніше кожен з нас мав право попросити представляти його в суді як професійного адвоката, так і просто доброго правника. Тепер це право у громадян забрали.

Коли представник Порошенко Олексій Філатов прийшов переконувати «Самопоміч» голосувати за ці слова в Конституції, ми запитали його: «А для чого Ви пропонуєте монополію адвокатури? Такого немає в жодній Конституції світу?».

Олексій почав розповідати, що це з метою розвитку цієї професії, треба створити для неї умови, і тому подібне...

Я одразу сказав нашим, що це чергова пастка. У справжніх, непідконтольних клептократам адвокатів просто заберуть свідоцтва. Раніше це не мало великого сенсу, бо вони могли прийти в суд захищати людей і без статусу адвоката. А тепер це заборонено усіма цими парламентаріями, які підтримали ідеї Порошенка – http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=7656 . Причому заборонено в Конституції!

Внаслідок цього Порошенко має шанс зробити те, що не вдавалося ані Леоніду Кучмі, ані Віктору Януковичу – мати в кулаку і слідчих, і прокурорів, суддів, і адвокатів.

Це вже почалося.

P.S. Відповіді на запитання «що робити?»:

  1. Всім миром захищати кожного такого адвоката.
  2. Готуватися до позбавлення влади усіх олігархів з Порошенком на чолі та пояснювати важливість того тим, хто не готовий. Готуватися означає дуже багато дій методом самоорганізації, у тому числі підготовку проекту Конституції, яка сприятиме владі громадян.

Комментариев: 0
Трезвые ночи. В Лозовой хотят ввести «сухой закон» в темное время суток Автопарк матери и дочери Михаила Добкина стоит около 1 млн долларов
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы