Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

07 апреля, 2020 - 14:05

Регіональна влада не організувала тестування населення, щоб не псувати статистику — БЛОГ

керівник StateWatch

На сайтах ОДА містяться фото про те, як голови адміністрацій в районних лікарнях передають коробки тестів чи масок з Києва. Однак, немає жодної інформації про те, скільки та чого надійшло, який це відсоток від реальної потреби.

Три рівнi інформації, яку приховує влада щодо протидії коронавірусу:

— Результати тестувань. Регіональна влада не організувала роботу щодо тестування населення, щоб не псувати статистику.

Немає результатів тестів — немає пандемії.

Власне, цим пояснюється Миколаївська аномалія, де досі не зареєстрований жодний пацієнт з COVID-19. Із 1250 тестів в області використано 26, тобто 2% від наявної кількості.

— Реальний рівень забезпечення опорних лікарень.

Регіональна влада приховує справжній рівень забезпечення системами індивідуального захисту, який за даними StateWatch коливається в межах 1-7% від потреб на костюми біозахисту, респіратори та нітрилові рукавички.

Немає інформації про дефіцит елементарних медичних товарів — немає політичної відповідальності за безуспішну підготовку регіону до подолання пандемії.

— Принцип та об'єми розподілу медичних товарів ОПУ між регіонами.

На сайтах ОДА містяться фото про те, як голови адміністрацій в районних лікарнях передають коробки тестів чи масок з Києва. Однак, немає жодної інформації про те, скільки та чого надійшло, який це відсоток від реальної потреби.

Немає інформації про реальний розмір постачань з Китаю та розподілу за регіонами — немає політичної відповідальності за відсутність розгортання виробництва медтоварів в Україні при цілеспрямованій підтримці уряду.

На фото тимчасово виконуючий обов’‎язки голови Київської облдержадміністрації Василь Володін контролює передачу медтоварів до районної лікарні. Із прес-релізу ОДА.

Фото: Глiб Канєвський / соцмережi

Від себе додам:

— Так, в Київськiй області немає повноцінного голови ОДА під час надзвичайної ситуації.

— Так виглядає провінційний піар. Більше нікому, окрім тимчасово виконуючого обов’‎язки голови проконтролювати відвантаження медтоварів в райлікарню.

Оригiнал Глiб Канєвський / Facebook

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.