Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

Кучер впервые выступил в Харьковском облсовете: о чем сказал глава ХОГА

Алексей Кучер рассказал о вакууме, нежелании некоторых идти на контакт и будущей команде. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Алексей Кучер впервые взял слово на сессии Харьковского областного совета. Вначале - немного волновался, но потом эмоции улеглись.

Алексей Кучер впервые взял слово на сессии Харьковского областного совета. Вначале - немного волновался, но потом эмоции улеглись.

Алексей Кучер презентовал Программу социально-экономического развития Харьковской области. Он озвучил несколько важных моментов и попросил ее поддержать. Неплохой украинский главы ХОГА приводим без перевода.

О ВЗАИМООТНОШЕНИЯХ

"Ми так швиденько проходили всі питання, це дійсно турборежим. Думав, що питання проголосуємо в цілому. Вважаю за необхідне повідомити: я працюю 21 робочий день, це фактично. Я зустрівся з депутатами, тому що були маніпуляції, що я начебто не співпрацюю із депутатським корпусом. Я стикнувся з тим, що знаходжуся у певному вакуумі. Поясню: я отримую певну інформацію. З усією повагою, ця інформація іноді, м’яко кажучи, неточна. Депутатський корпус – ви найближчі до людей.

Перше – ци питаяння скорочення відстані між головою ХОДА і депутатами, тому що я хочу знати, що відбувається на землі. Ніхто точно не розкриє, що відбувається в округах, як ви. Депутат облради – в пріоритеті. Питання друге. Я відверто просив підтримати бюджет і програму соціально-економічного розвитку регіону. Я не хотів би, щоб ці два документи були предметом маніпуляції. Ми можемо критикувати пункти, змінювати щось, але конструктивно. Я у Верховній Раді мав можливість звернутися до депутатів. Я просив би і у вас конструктиву. Я буду чути кожного. Якщо критикуєте, пропонуйте одразу механізм, який би привів до кращих результатів. Пропозиції приймаються. Будемо чути і впроваджувати. Якщо у вас є нові погляди – повідомляйте, будь ласка. Щодо програми: це логічне продовження плану розвитку області. Усі ви знаєте, що протягом 2020 року ми можемо коригувати, внести зміни. Це просто дорожня карта, декларація.

Програма уже зі змінами, з урахуванням пропозицій органів місцевого самоврядування, у відповідності до законів. 6 листопада Володимир Зеленський відвідав завод Малишева, доручив провести нараду. Мною проведена зустріч із платниками податків. Як я і обіцяв, з’явиться омбудсмен, обговорили ситуацію на ЛКМЗ. Після приїзду президента були перераховані кошти на зарплату. Було проведено нараду на "Турбоатомі". Ми націлені рухатися вперед. Основним завданням залишається робота в галузі машинобудування.

Окрім дорожної карти, будемо затверджувати бюджет. Є певні маніпуляції, хотів би зупинитися на них. Змінився розподіл, а бюджет - збільшився. Це бюджет децентралізації. Тепер громади будуть отримувати кошти безпосередньо на місця. Загальна сума коштів, яка повинна надійти, збільшується на півмільярда. Це не так. Не піддавайтесь на маніпуляції".

Алексей Кучер впервые на сессии облсовета. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.
Алексей Кучер впервые на сессии облсовета. Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today.

О КОМАНДЕ

"Є вакуум в отримуванні інформації. Я не хочу просто знаходитись в кабінетах і жити в ілюзіях. Мені треба спілкуватися з усіма. Щодо кадрів. Це питання нагальне. Якщо я приймаю людину в команду, вона стає людиною команди. Ліфт - спосіб пошуку людей, проводимо співбесіди і обираємо людей. В першу чергу, керівникки РДА будуть професінйими. Можливо, молоді будуть без досвіду, але з потенціалом. Я дякую заступникам, які залишились, щоб я увійшов у процеси. Звісно, будуть зміни - без цього неможливо. Після сесії ви побачите кадрові питання, будуть розгортатися в швидкому порядку".

ОБ ИНВЕСТИЦИЯХ

"Я розумію необхідність залучення іноземних інвестицій, тому провів зустрічі з більшістю консулів і попросив організувати зустріч з послами. Ми обговорювали питання інвестицій. Є певні показники інвестклімату. Харківська область знаходиться на 14 місці. Я впевнений, що може бути на першому. Тут два критерії - простота входження інвестора і простота ведення бізнесу. Якщо ми це продемонструємо, інвестор піде до нас. Будь ласка, заводьте інвесторів".

О ШАГАХ

"По суті цей документ і є декларація. Саме по діях будуть судити. Я зустрівся з кервіництвом одного з найбільших підприємств. Я проїду по всім таким підприємствам. Нам потрібно замовлення. Ми говорили про кадри, науковий потенціал і замовлення. В останньому – проблема. Я уже зробив кілька кроків, які будуть дієвими".

О ПРИВАТИЗАЦИИ "ТУРБОАТОМА"

"Є певна державна стратегія, оскільки підприємство включено в перелік – є бачення розвитку подій. Був проведений аналіз. Додаткові інвестиції, на мій погляд, зможуть прискорити розвиток. Ми в рамках державної програми".

Как писал KHARKIV Today, перед сессией глава ХОГА анонсировал, что бюджет Харьковской области на 2020 год будет бюджетом децентрализации. По словам главы ХОГА, объем областного бюджета на 2020 год составит более 6.3 миллиардов гривен. 

Комментарии: 1

23 декабря, 2019 - 17:42
Гость

Результат перебування Президента на заводі Малишева, від якого він в шоці: завод не буде
працювати з 25 грудня по 13 січня, зупинять практично все енергопостачання, людей розпустять на цей час, після чого почати його - заводу реанімацію можна буде приблизно в квітні.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.