Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

Диверсію з отруєння дітей в харківській школі активно маскують під хуліганку

Адвокат

Чому я називаю масове отруєння дітей невідомою речовиною саме диверсією? Бо саме так цю подію визначає кримінальний кодекс України. Стаття 113, Диверсія: "Вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров'ю, на зруйнування або пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, а також вчинення з тією самою метою дій, спрямованих на радіоактивне забруднення, масове отруєння, поширення епідемій, епізоотій чи епіфітотій" http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page4

Чому це не дитяча хуліганка? Кожний спеціаліст з кримінології вам пояснить, що в разі вчинення підлітком хуліганських дій, він буде намагатись засвідчити свою особу перед безпосередніми свідками, групою спілкування і таке інше, бо при вчиненні таких дій підліток самостверджується та заробляє "авторитет".

Ні спеціалістам ДСНС, ні медикам не вдалося встановити застосовану речовину при вчиненні злочину. "Хулігани", що застосовують для отруєння речовину, що не залишає слідів та не визначається звичайними тестами, що використовують ДСНС та українські медики, є доволі продуманими.

"Хулігани" ретельно зачистили місце злочину. В наслідок ретельного огляду приміщень школи не було виявлено ні залишків порошку, ні масляних та фреонових плям, що є характерним для застосування хімічних речовин. В наслідок ретельного огляду школи та прилягаючої території не було виявлено жодних контейнерів (балончики, пластикові пляшки, ін.) для транспортування хімічної речовини.

Симптоми хімічного отруєння дітей не характерні жодній відомій хімічній речовині. Зона ураження охопила всю будівлю школи, діти що потрапили до реанімації знаходились в різних частинах школи та на різних поверхах від 1 до 4. Версія, щодо застосування "перцевого газу" спростована в перші години після події. У дітей не вбачалась подразнення очей та підвищене сльозовиділення. Спільні симптоми більшості постраждалих - це ускладнення дихання, втрата м’язового контролю (у дітей підгинались ноги та вони не могли йти самі), нудота та кашель.

Замість того, щоб розпочати ретельне слідство, справу кваліфікувати як "Хуліганство" та доручили слідчій з відділу поліції, яка і так обтяжена двома сотнями справ, серед яких "ухилення від сплати аліментів" та викрадення фену на ринку "Барабашово".

Як результат такої "ефективної" діяльності держави у дітей в день диверсі, не відібрані "біологічні зразки", що є вкрай необхідними для проведення подальших експертиз, що вже ускладнило, а може і зробило неможливим встановлення отруйної речовини.

Мені невідомі первинні причини такої поведінки влади, але Держава, що ігнорує злочин, який вчинений проти дітей, є злочинною!

Вимагаю: створення робочої групи при Раді національної безпеки України, залучення міжнародних лабораторій з метою визначення отруйної речовини застосованої в усіх випадках диверсій в школах. Перекваліфікації досудового розслідування на "Диверсія" з відповідним переданням слідства органам СБУ. Разом – переможемо!

Оригінал: Олег Головков/Facebook

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.