Екс-керівника «Жилкомсервіса», якого підозрюють у розкраданні 25 мільйонів, призначили директором нового КП

19 июня 13:33

Багаторічний директор КП "Жилкомсервіс" Олександр Яковлєв 1 червня 2016 року був призначений на посаду директора КП "Твій дім", за поданням директора Департаменту житлового господарства Харківської міськради Романа Нехорошкова. Контракт з Яковлєвим буде діяти 1 рік. Перед цим Яковлєва 31 травня 2016 року звільнили з посади директора КП "Жилкомсервіс" за власним бажанням.

Виконуючим обов'язки директора КП "Жилкомсервіс" став Владислав Бабенко, начальник Управління з контролю обслуговування житлового фонду КП "Жилкомсервіс".

24 лютого 2016 року Харківська міська рада проголосувала за створення нового комунального підприємства "Твій дім", яке міською владою замислюється, як альтернатива створенню в місті ОСББ. Згідно з рішенням, це підприємство буде представляти інтереси жителів багатоквартирних будинків, забезпечувати утримання будинків в належному санітарному, протипожежному і технічному стані, укладати договори з підрядними організаціями з поточного й капітального ремонту будинків.

Нагадаємо кримінальне провадження за фактом розкрадань бюджетних коштів в КП "Жилкомсервіс" було передано в головне слідче управління МВС в Київ. Саме в Києві 21 травня 2015 року були заарештовані Олександр Яковлєв і бухгалтер підприємства за підозрою в розтраті 10,39 мільйонів гривень. Факт арешту на фейсбуці прокоментував і міністр внутрішніх справ.

Тоді, міністр внутрішніх справ пообіцяв, що справа, в рамках якої пройшли перші арешти, далеко не на фініші і там ще буде досить багато важливого для громадськості та правоохоронців.

Але, і Олександр Яковлєв, і головний бухгалтер КП вийшли з-під варти вже 25 травня 2015 року, сплативши кожний заставу по 1,2 млн.грн. Олександр Яковлєв залишився на посаді директора КП "Жилкомсервіс".

Потім суми розтрат, за якими підозрюють Олександра Яковлєва і головного бухгалтера КП збільшилися до 25 мільйонів гривень.

В 2008 році по відношенню до посадових осіб "Жилкомсервісу" вже порушувалася кримінальна справа за фактом розтрати 3,5 мільйонів гривень, однак до суду вона так і не дійшла, як і всі інші резонансні кримінальні справи проти міської влади в той час. Правоохоронці називали ті ж схеми, що і зараз: існували фіктивні фірми, на які переводилися гроші.

Ще на цьому тижні стало відомо, що у зв'язку з прийняттям Верховною Радою змін до Закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», який запрацював з 1 липня 2015 року, КП «Жилкомсервіс» продовжить у Харкові обслуговувати комунальні будинки.

Комментариев: 2
  Аноним says:

  0

  0

  Душите паразитов на теле народа!

  Аноним says:

  0

  0

  сколько же времени надо на рассмотрение такого простого дела? судить теперь надо волокитчиков!

Топ-тендеры недели: на расширение ул. Академика Павлова потратят порядка 20 млн грн Помогите спасти. Школьники собирают деньги на лечение 10-месячного Дани
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы