Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

24 июля, 2016 - 20:15

Метрополітен без тендеру замовив ремонт бази відпочинку в лісопарку

КП "Харківський метрополітен" 17 червня підписав 3 угоди з ТОВ "Старсен" на виконання капітального ремонту покрівель будівель на базі відпочинку метрополітену «Дубовий гай». Вартість капітального ремонту складе 603 тис.грн.

Планується виконати капітальний ремонт покрівлі басейну з душовими, покрівлі адміністративного корпусу та покрівлі будівлі головного корпусу.

База відпочинку метрополітену «Дубовий гай» знаходиться за адресою Білгородське шосе, 34 (Лісопарк).

Загальна площа капітального ремонту покрівель будівель на базі відпочинку «Дубовий гай» складе 803 квадратних метри. Вартість в середньому капітального ремонту 1 кв.м. складає 751,43 грн.

В 2015 році метрополітен замовляв у ТОВ «Паркінг+» ремонт асфальтового покриття автомобільних та пішохідних доріг бази відпочинку «Дубовий гай» загальною вартістю 269 тис.грн.

Ще 40 тис.грн. ТОВ "Старсен" отримає від метрополітену за капітальний ремонт 11 квадратних метрів пристанційних споруд на станції "Армійської" («Радянської Армії»).

ТОВ «Старсен» в 2015 році отримав від метрополітену без тендерів замовлень на 5,00 млн.грн.

Власником ТОВ «Старсен» є Іван Кравцов, а директором – Сергій Греков. У 2012 році єдиним засновником і власником підприємства був Олександр Стаматін, син генерального директора КП «Харківський метрополітен» В’ячеслава Стаматіна та віце-мера Марини Стаматіної, яка також є бізнес-партнером цивільної дружини Геннадія Кернеса - Оксани Гайсинської, після того, як Кернес переписав весь свій бізнес на неї.

Контактний телефон ТОВ «Старсен» - 0506054633.

Також на Івана Кравцова записані ще ТОВ «Турнікет-М» та ТОВ «Інвест-тур», які також постійно отримують від метрополітена замовлення без тендерної процедури. Крім цього, на Івана Кравцова записана ПВФ «Ніка», власником якої до 2011 року був В’ячеслав Стаматін.

Наприклад, «Харківський метрополітен» в І кварталі 2016 року заплатив ТОВ «Старсен» 3,49 млн грн. та ТОВ «Інвест-Тур» 2,85 млн.грн.

Ще 155 тис.грн. від КП "Харківський метрополітен" отримало ТОВ «Благоспецбуд+» за капітальний ремонт покрівлі будівлі тягової підстанції Т-3.

КП «Харківський метрополітен» у 2015 році замовив у ТОВ «Благоспецбуд+» товарів та послуг на суму 6,52 млн грн.

ТОВ «Благоспецбуд+» було засноване Дмитром Яковцем у лютому 2015 року у селищі Сковородинівка Золочівського району Харківської області. У ТОВ «Благоспецбуд+» є контактний номер телефону, а саме - 0506054633. Цей телефон нагадаємо є контактним і у ТОВ «Старсен».

Варто відзначити, що у соціальній мережі Facebook цей номер прив’язаний до персональної сторінки колишнього адвоката КП «Гор БТІ» Євгена Зуба.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.