Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

08 сентября, 2016 - 14:58

Голова Новобаварського району записує бізнес на найближче оточення

Салон-краси «NEOS», який розташований на вулиці Пермській й фактично належить родині голови Новобаварського району міста Харкова Тетяни Цибульник, нещодавно переписали на Валентину Гончарову.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно.

Нагадаємо, що згідно декларації про доходи у самої Тетяна Цибульник немає жодної нерухомості. Її чоловік, який вже кілька років не декларує жодної копійки доходу, володіє двома житловими будинками у Валківському районі площею 122,6 кв.м., володіє будинком площею 230 кв.м. а також володіє нежитловими приміщеннями на проспекті Дзюби.

Їх донька – Неллі Цибульник також офіційно немає відношення до салону «NEOS», хоча саме її контакт єдиний на сторінці цього магазину у соціальній мережі.

«Харківський антикорупційний центр» вдалося дізнатися, на кого саме записаний ей бізнес-актив родини Цибульник. Салон-краси «NEOS» розташований на території загальноосвітньої школи № 162 за адресою вул. Пермська, 13.

За даними реєстру прав на нерухоме майно, зараз приміщення за цією адресою площею 403 кв.м. як й земля під магазином, належать Валентині Гончаровій. З неофіційних джерел відомо, що це мати голови району.

А минулим власником землі та нерухомості була Людмила Осадча, яку теж можна віднести до родини Цибульник. В одній з соцмереж вона вказана, як хресна донька чоловіка Тетяни Цибульник – Юрія Цибульник, а у іншій- що її пов’язують родинні зв’язки з Неллі Цибульник.

Те, що це не чужі друг другу люди доводять й спільні фотографії з відпочинку – наприклад, з Тайланду.

Саме Осадча й була тією людиною, яка спочатку орендувала приміщення у міськради, потім викупила його та землю.

Ну й найцікавіше: за законом об’єкти освіти не підлягають приватизації. Більше того, змінювати цільове призначення чи використовувати їх не за цільовим призначення не можна. Тим більше, що зараз прокуратура активно судиться за приміщення ВНЗ та шкіл, які незаконно були відчужені.

Тож, якщо будівля, в якій розташований салон «NEOS», належав школі № 162 – нас може чекати цікаве продовження цієї історії.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.