30 июня, 2016 - 14:30

Фiрми з Ясинуватої розпиляли 20 мiльйонiв Пiвденної залізницi

Харківські правоохоронці підозрюють службових осіб ТОВ «УНИКА-ТРЕЙД та ТОВ «БК«СІТІ-ІНВЕСТ-БУД» у привласненні бюджетних коштів, які вони отримали від регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українські залізниці». Про це йдеться у ухвалі Київського районного суду міста Харкова від 17 червня.

За даними правоохоронців, службові особи Регіональній філії «Південна залізниця» ПАТ "Українська залізниця" за попередньою змовою з працівниками ТОВ «УНИКА-ТРЕЙД» та ТОВ «БК«СІТІ-ІНВЕСТ-БУД» з метою привласнення держаних коштів, організували формальне проведення конкурсних торгів, яке відбулося 30.03.2015 року.

Під час проведення тендеру більш дешевші пропозиції були відхилені, а переможцями стали потрібні фірми.

З ТОВ «УНИКА-ТРЕЙД» залізниця уклала угоду на суму10,31 млн. грн. щодо капітального ремонту службово-побутового корпуса Сумської вагонної дільниці, а з з ТОВ «БК«Сіті-Інвест-Буд» - на 10,8 млн. грн. на капремонт старої будівлі технічної станції Сумської вагонної дільниці.

Правоохоронці вважають, що до актів приймання виконаних робіт вносилися недостовірні відомості завищуючи об'єми виконаних робіт та вартість матеріалів. Після чого, через фіктивні фірми ТОВ «Прогрес Бізнес Груп, ТОВ «Селторс», ТОВ «Арт-Прайс», ТОВ «Артем Торг» гроші конвертували в готівку та привласнювали.

Крім того правоохоронці встановили, що по зазначеним об'єктам проектно-кошторисну документацію на замовлення Регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» виготовляло ТОВ «ТБК «Трансбудсервіс, яке зареєстровано за адресою: Донецька область, м. Ясинувата, мікрорайон Центральний, б. 24. Також встановлено, що ТОВ «ТБК «Трансбудсервіс» є пов'язаним з ТОВ «УНИКА-ТРЕЙД» та ТОВ «БК«СІТІ-ІНВЕСТ-БУД» так як всі дії координуються однією особою, якою саме правоохоронці не вказують.

Фірма «БК«Сіті-Інвест-Буд» була заснована в січні 2015 року, за місяць до оголошення тендеру. Власником тоды був Андрій Кашлік, директором – Наталя Фадєєва. Зараз вона вказана як засновник.

Фірма зареєстрована у Харкові, разом з тим Кашлік – мешканець з Ясинуватої (Донецька обл., на сьогодні знаходиться на лінії вогню). Щодо Наталі Фадєєвої, то в Ясинуватій особа з таким ПІБ також відома як директор фірми ТОВ «ТК «Центр-Плюс», власником котрого є Сергій Фатєєв. Зараз директором ТОВ «Уника-Трейд» є Андрій Кашлік. Засновником вказана Світлана Кузнецова.

Раніше серед засновників були Євген Полонський, Оксана Столярова, Адріана Хачатрян. Полонський був відомий, як керівник ТОВ «Донспецбуд».

ТБК «Трансбудсервіс» засновниками значиться низка фізосіб, серед котрих – той самий Сергій Фатєєв, Раїса Русаченко – дружина мера Ясинуватої, а також Михайло Бештанко, відомий як депутат Донецької облради від Партії регіонів.

Крім того, саме «Трансбудсервіс» заснувало СП «Агроспецмонтажник». Остання фірма й була єдиним суперником ТОВ «БК«СІТІ-ІНВЕСТ-БУД» під час проведення тендеру.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.