Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

23 августа, 2016 - 18:49

Фірма з орбіти Мусєєва без тендеру отримала підряд на прибирання «Перемоги»

Комунальне підприємство «Харківський метрополітен» 19 серпня уклало угоду з ТОВ «Системи прогресивної очистки» щодо прибирання нової станції метро – «Перемога» вартістю 822,6 тис. грн.

Звіт про проведення закупівлі опублікований на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель «Прозорро».

Приватна фірма має надати підземці послуги з санітарного утримання пасажирських, виробничих, службових, адміністративних та допоміжних приміщень станції «Перемога» та послуги з проведення дезінфекційних заходів до кінця 2017 року.

Нагадаємо, тендери на прибирання інших станцій Харківського метрополітену, а також підземних переходів також виграло саме ТОВ «Системи прогресивної очистки».

У 2016 році, ця фірма виграла тендери на суму 28,24 млн. грн. Цікаво що тендер Харківського РСП Украероруху на 2 млн. грн був проведений через систему «Прозорро». Переможець запропонував найбільшу ціну, але саме з ним підписали договір після того, як відхили дві інші пропозиції.

Фірма «Системи прогресивної очистки» зареєстрована на Олену Назаренко, директором є Роман Дворник.

У протоколі розкриття пропозицій «Системи прогресивної очистки» раніше вказувало номер телефону (057) 714-05-72, який також використовувався ТОВ «Компанія «СПО» («Системи прогресивної очистки»).

Крім того, цей номер використовувало й ТОВ «Ваго-Рев».

Відомо, що Компанія «СПО» раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену. Першозасновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також у 2015 році балотувався в міськраду від партії «Відродження», першим номером якої є мер Геннадій Кернес. У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові.

За даними ЗМІ, до цієї фірми мав відношення голова адміністрації Холодногірського району Максим Мусєєв.

Ця фірма була ліквідована після того, як засвітилася у кримінальній справі щодо Парка Горького. Після чого, тендери почало вигравати ТОВ «Системи прогресивної очистки» (СПО)

У 2015 році ТОВ «Системи прогресивної очистки» за результатами тендерів уклала угоди з комунальними підприємствами Харкова на суму 90,05 млн. грн.

Нагадаємо, що нещодавно була знищена фінансова документація цього підприємства за останні два роки.

фирма мусеева

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.