Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

15 февраля, 2018 - 18:57

Дніпро — Харків, 10:2 не на нашу користь

віце-президент Товариства учасників руху

Сьогоднішній день присвятив пошуку чергової зради в діяльності Харківської ОДА. Бо якщо вже мене в цьому почали звинувачувати деякі радники голови ХОДА Юлія Світлична, то треба якось виправдовувати їхні сподівання. А тут і привід підходящий знайшовся - прес-конференція директора Департаменту економіки ХОДА Андрія Колоса та його заступника Олександра Лукашова. Відразу хочу наголосити, що з повагою ставлюся і до одного, й до іншого. Але зовсім не розділяю їхнього оптимізму відносно досягнень Харківської області щодо виконання програми соціально-економічного розвитку.

Не треба бути доктором економічних наук, щоб розібратися у цій сфері. Тим більше, що для всіх бажаючих поки що доступна офіційна статистика з масою цифр. Не зважаючи на це, чиновники вперто продовжують нею маніпулювати, вибираючи тільки ті показники, які їм вигідно показувати й ігноруючи решту. А на офіційній сторінці Департаменту економіки ХОДА про це взагалі нічого немає. Де звіт про результати виконання програми соціального-економічного розвитку? Де повна статистика і розгорнута аналітика?

Це і є та зрада, яку я шукав. А щоб вона виглядала переконливіше, я вирішив самостійно проаналізувати основні показники СЕР Харківської області й порівняти їх з показниками Дніпропетровської області, яка за структурою економіки і соціальної інфраструктури дуже схожа з Харківською. І мені дуже шкода, що результат вийшов не на нашу користь. Бо минулого року Харківська область тільки за 2 показниками випереджала Дніпропетровську, а за рештою - відставала.

Дуже сподіваюся, що фахові економісти, політологи та громадські експерти пояснять що тут відбувається.

Оригінал: Віктор Козоріз/Facebook

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.