Директор «Харківпасс» приховав власний бізнес й керівництво у фірмі Мусєєва

8 июля 15:34
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Директор комунального підприємства «Харківпасс» Олег Османов не вказав у декларації про доходи та майновий стан за 2015 рік, що володіє частками у статутних фонді підприємств на суму 70 тис. грн.

Про це стало відомо з декларації Османова, яка є у розпорядженні «Харківського антикорупційного центру».

Зокрема, Османов є серед засновників ТОВ «Компанія «Поліграфсервіс ХХІ». Його внесок до статутного фонду підприємства складає 20 тис. грн. Його партнером у цьому бізнесі є Олег Мовенко. Також не вказав Османов й частку у статутному фонді підприємства «Буд Сервіс Капітал 2000». Його партнером по цій фірмі є Олег Рогач.

Також він був серед засновників ТОВ «Літо-Зима-54».

Але це ще не все. Османов ще є керівником фірми «Микол Груп». Тобто він суміщає роботу у комунальному підприємстві та приватній структурі. Єдиним засновником цієї фірми зараз є Ніна Мусєєва – мати голови Адміністрації Холодногірського району та депутата Харківської міськради Максима Мусєєва.

Саме останній не тільки був до Османова директором КП «Харківпасс», але й особисто рекомендував того на керівну посаду.

У своїй декларації за 2015 рік Османов вказав дохід у сумі 50420,5 грн. Це лише зарплата. Крім того, він вказав, що отримав від продажу нерухомого майна 150 тис. грн. Володіє директор КП двома земельними ділянками у Валківському районі загальною площею 0,24 га, з яких одну – площею 0,12 га придбав миинулого року за 26700 грн.

Також він має квартиру площею 40,8 кв.м. та частку у ще одній квартирі площею 17 кв.м.

Крім того, є у Османова й сторінка у соціальній мережі «Одноклассники», де він вважає класним антиукраїнські пости.

Нагадаємо, що також бізнес у декларації не вказав директор КП «Харківспецбуд» Богдан Долина.  https://www.facebook.com/anticor.kharkiv/posts/1715674298708789

Комментариев: 0
«Военное сафари-2» по-харьковски. Призыв прошел, взаимные претензии остались Путин на паузе
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы