Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

На Харківському бронетанковому заводі показали модернізовану техніку

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Завод завантажений замовленнями до кінця року.

У 2022 році Харківський бронетанковий завод випустить чотири модифікації модернізованих танків Т-64.

15 лютого на Харківському бронетанковому заводі показали зразки модернізованої броньованої техніки — бронеавтомобіль "Дозор", БТР-4Е і танк Т64БМ-2. Танки стали першим контрактом на заводі цього року, замовлення виконують поступово, деякі з випередженням графіка.

"Цього року ми завантажені майже до кінця року. У роботі є чотири модифікації зразків. Усі вони будуть зразком 2022 року, оскільки наші військовослужбовці мають деякі пропозиції, досвід, і ми щороку покращуємо свою техніку, тому цього року техніка буде з новими поліпшеннями, відповідно до зразків минулого року", — пояснив директор Харківського бронетанкового заводу Герман Сметанін.

Сметанин
Директор Харківського бронетанкового заводу Герман Сметанін. Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today

Зокрема, у танках Т-64БВ встановили решітчасті протикумулятивні екрани, додатковий захист паливних баків, сучасну апаратуру внутрішнього зв'язку та комутації, гумові підбаштові щитки.

"Близько восьми покращень. Загалом, вони всі відомі. Це не всі модифікації. Зараз ви бачите зразки... Це зразки Т-64-БВ. Це перший контракт цього року. Ми його, я сподіваюся, цього місяця завершимо, трохи з випередженням графіка. І наступного місяця вже піде інша модифікація танка, і вже танк буде Т-64 Б — інша літера і 2022 року", — зазначив Сметанін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові пройшли випробування модернізованого танка

У танках Т-64-БМ2, які розроблені 482 конструкторсько-технологічним центром Збройних сил України, встановлять тисячосильний двигун виробництва Заводу Малишева, нові бортові коробки, решітчасті протикумулятивні екрани, покращений приціл 1Г-46 виробництва Ізюмського приладобудівного заводу.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.