Зала повна, але здавалося, що там є тільки Кернес і кілька депутатів…

21 февраля 17:05
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

О, сколько нам открытий чудных...

Сьогодні за запрошенням JОлени Горошко вперше була на сесії міської ради.

Ще у входа в будівлю я зустріла серед інших активістів Дмитра Дробота та Євгена Лисичкина, яких, вже зазвичай, не пустили на сесію. Але яким було моє здивування, коли поряд із своїм місцем я побачила два іменних місця - Дмитра та Євгена 🙂

А потім було якось дивно: хоча зала була повна, але здавалося, що там є тільки Кернес, якій вів сесію, та декілька членів фракції Самопоміч: Ігор Черняк, Тарас Сітенко, Олена Ворона і, звісно, Олена Горошко. Всі інші сиділи мовчки і були, скоріше, декорацією. Навіть виступаючи не могли змінити це враження.

Серед цікавого: гроші на житлове господарство, хоча і минулого року їх не вистачило, скоротили на 2018 р.
Через статей бюджету, звісно, ані буква не з'явилася про культурну спадщину, її реставрацію та/або ремонт.

Дуже сподобалась відповідь мера на запитання Ігоря Черняка: коли саме, за Законом, мер представить звіт про свою діяльність перед громадою, на відкритому слуханні. У переказі, мер відповів приблизно так: я постійно веду особистий прийом, їзджу до підприємств, акуратно веду свій акаунт у фейсбуці та твітері, читаю петиції, що надходять через сайт міськради; що Вам ще потрібно? Я тільки те і роблю, що звітую перед усіма весь час.

Тарас Сітенко спробував дізнатися, що значить, що місто отримало на 01.10.2017р. з початку інвестування $431 100 000 - це з якого початку треба починати підрахунок? З часів оно?? Звісно, мер, як і птиця-трійка, не дає відповіді на такі складні питання.

Олена (Ворона) мала нахабство запитати, скільки саме буде додано на поточний ремонт жилих будівель, за що і отримала з боку мера обурення її звинуваченням (я прозріла в цей момент).

Зовсім випадково на сесію було винесено питання, раніше всіх тих, хто місяцями стоїть в черзі на розгляд, надання узгодження на проектну документацію стосовно земельної ділянки, що належить одному з депутатів. Ветерана праці. Але, хоча Ігор звернув на це увагу, нікого в залі, за винятком самі-знаєте-кого, це не засмутило.

Нарешті, Олена (Горошко) знов звернула загальну увагу на відсутність бюджетної підтримки архітектурних пам'яток, не зважаючи навіть на те, що 2018 рік - рік культурної спадщини. Їй було обіцяно написати відповідь про один конкретний будинок, мова про системність поки що не йде.

Що ще? Голосували від 69 до 73 депутатів; чому такій розбіг, я так і не зрозуміла.
Що таке інфографіка, я так зрозуміла, в міськраді ніхто не знає, сиплят цифрами та числами просто з папірця.

Якось хочеться все змінити.

Оригінал: Олена Рофе-Бекетова/Facebook

Комментариев: 0
Христианский социалист Добкин. Какие перспективы у новой партии харьковского нардепа Люди страдают психическим расстройством под названием "Ненависть к деревьям"
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы