Як спортивні чиновники у Харкові обкрадають дітей на закупівлі футбольних м`ячів і бутс

12 ноября 21:29
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Дитячо-юнацька спортивна школа ВО "Комунар" підписала 22 вересня угоду з ФОП Валентьєв Максим Юрійович на поставку 14 пар футбольних бутс та 9 футбольних м'ячів за 48,8 тисяч гривень.

Здавалося, ну нарешті з'явились кошти на те, щоб хоч трохи профінансувати потреби дітей, які бажають займатись футболом.

Але не все так добре, як здається на перший погляд.

Згідно підписаної угоди дитячо-юнацькій школі обійдеться 1 пара футбольних бутс в 2200 гривень (без ПДВ), а 1 футбольний м'яч в 2000 гривень (без ПДВ). Також, добре відомо, що в дитячих футбольних секціях батьки самостійно купляють футбольні бутси для дітей і практично немає випадків, коли закуповується це централізовано.

Моделі та специфікація м'ячів та бутс невідома. Але, ціни у кілька разів завищені у порівнянні з аналогічними закупівлями по всій країні дитячо-юнацькими школами м'ячів та бутс, а також у порівнянні з відкритими даними.

Наприклад, відділ освіти Буської райдержадміністрації Львівської області закупив в серпні футбольні м'ячі Joma Forte по 450 гривень, а комунальний заклад Тростянецької районної ради "Районний спортивний клуб "Надія" планує закупити футбольні м'ячі Selekt Mistral по 750 гривень.

Футбольний м'яч Adidas UEFA EURO 2016 Top Replique X Ball є можливість придбати по 712 гривень.

Управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації купило в вересні футбольні бутси по 950 гривень за пару, Громадська організація "Футбольний клуб "Берегово" по 890 гривень.

Також, бутси Nike Tiempo Myctic V FG можна придбати за 1600 гривень.

Керівницею дитячо-юнацької спортивної школи ВО "Комунар" є Наталя Волинчук. Засновником ВО "Комунар" є Харківське обласне фізкультурно-спортивне товариства "Україна", в свою чергу засновником якого є Юрій Щегольков та Ольга Сизько. Керівником товариства "Україна" є Анатолій Бондаренко.

Юрій Щегольков також є з моменту заснування керівником обласного комунального закладу "Український східний центр олімпійської підготовки із зимових видів спорту", який відповідно заснований Харківською облрадою, а підпорядкований Управлінню у справах молоді та спорту Харківської ОДА. Очолює це управління Віталій Кириленко, а його заступником у справах фізичної культури та спорту є Сергій Христоєв.

Що, цікаво постачальник Максим Валентьєв ще в липні 2016 року шукав роботу регіонального менеджера з окладом 8 тисяч гривень в місяць.

А, ще Максим Валентьєв не тільки поставляє юним футболістам по завищеним цінам м'ячі та бутси, а й сам грає у футбол за ветеранськіу команду "Фортуна" (Дергачі). До речі, за цю ж команду грає і Олег Анпілогов, соратник Михайла Добкіна.

Комментариев: 2
  Аноним says:

  1

  0

  статья ни о чем

  Аноним says:

  0

  0

  Согласна, вообще ни о чем! Конечно бутсы «Joma» модно купить по 450 гр, можно и по 300 грн, пройдитесь по рынкам! Там же и Адидас с найком найдете !

Мэрию Харькова просят дать людям поспать В Харьковской области землю получили три тысячи бойцов АТО
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы