Як реагувати на провокації з боку Білорусі

30 августа 11:43
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Без имени
Глава правления Майдана иностранных дел

Ситуація зі зникненням в Білорусі 19-літнього Павла Гриба порушує низку дуже серйозних питань.

Моральний рівень союзників (Росії та Білорусі) після "зеленого коридору" під Іловайськом не обговорюється. Створювати провокації з 19-літнім інвалідом - це саме їх рівень. І те, що білоруси, можливо, самі в цьому конкретному випадку лайном не займалися, а лише хлібосольно дозволили робити це на своїй території своїм старшим братам\хазяям\спонсорам - це мало що змінює.

Але є питання до української держави.

Перш за все, не чути жодних застережень про загрози на подорожі для українських громадян до Білорусі. Які-неякі рекомендації по Росії є. А з Білоруссю на догоду дипломатії Порошенка, для якого президент Лукашенко - друг, товариш і брат, очевидно будемо гратися і далі, ігноруючи беззаперечний факт, що влада північного сусіда не має повного суверенітету у питаннях безпеки?

Це ж далеко не перший подібний випадок. І те, що попередні (наприклад з Сергієм Жаданом) закінчилися більш-менш благополучно для людей вдумливих має свідчити лише про одне - провокації на білоруській території проти українців були, є, і будуть.

Як реагувати? Асиметрично.

Окрім рекомендацій громадянам України утриматися від відвідання Білорусі я би вже почав думати над обмеженням можливостей білоруських державних перевізників здійснювати пасажирські перевезення між нашими державами. Доки загрози українцям не будуть усунені.

Ну, і оскільки Мінськ є небезпечним для українців, очевидно слід відмовитися від посередницьких послуг Білорусі в рамках переговорів щодо війни між Україною та Росією.

Комментариев: 0
Чому нападають на Громадську раду доброчесності 29 августа. Иловайск
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы