Александр Костенко
Юрий Бутусов
Ольга Голубовская

Як призначити потрібну людину генпрокурором

12 мая 13:45
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
народный депутат Украины

Ще не охолонув законопроект «Як призначити потрібну людину генпрокурором», а в Раді вже прийняли інший — «Як призначити потрібну людину генпрокурором – 2», за номером 4645.

Короткий зміст:

• юридична освіта генпрокуророві не потрібна. Генпрокурором може бути археолог, а тим більше пан Луценко;

• всіх заступників, керівників департаментів і заступників місцевих та регіональних прокуратур призначає пан Луценко особисто до кінця повноважень пана Луценка;

• розслідувати справи проти прокурорів Державне бюро розслідувань зможе лише з дозволу пана Луценка. ДБР не розслідуватиме справи, що зараз веде прокуратура, яку планує очолити пан Луценко. Всі гучні справи від Майдану до анексії Криму, окупації Донеччини та Луганщини, воєнних поразок і корупційних скандалів перебуватимуть ще 2 роки під пильним оком пана Луценка.

Ну, і на останок, щоб панові Луценку було легше, запропоновано, щоб суди розглядали більшість кримінальних справ і виносили вироки за відсутності обвинуваченого. Це для того щоб пан Луценко не перевтомився.

Цей прийнятий законопроект — реквієм за реформою прокуратури, а також за судовою реформою, яка неможлива без реформи прокуратури. А без справедливого суду не буде нічого — ані інвестицій, ані зростання економіки, ані подолання корупції.

Комментариев: 0
МИД требует от России прекратить репрессии крымских татар Блогера Коцабу осудили на 3,5 года
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы