Як призначити потрібну людину генпрокурором

12 мая 13:45
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
елена сотник2
народный депутат Украины

Ще не охолонув законопроект «Як призначити потрібну людину генпрокурором», а в Раді вже прийняли інший — «Як призначити потрібну людину генпрокурором – 2», за номером 4645.

Короткий зміст:

• юридична освіта генпрокуророві не потрібна. Генпрокурором може бути археолог, а тим більше пан Луценко;

• всіх заступників, керівників департаментів і заступників місцевих та регіональних прокуратур призначає пан Луценко особисто до кінця повноважень пана Луценка;

• розслідувати справи проти прокурорів Державне бюро розслідувань зможе лише з дозволу пана Луценка. ДБР не розслідуватиме справи, що зараз веде прокуратура, яку планує очолити пан Луценко. Всі гучні справи від Майдану до анексії Криму, окупації Донеччини та Луганщини, воєнних поразок і корупційних скандалів перебуватимуть ще 2 роки під пильним оком пана Луценка.

Ну, і на останок, щоб панові Луценку було легше, запропоновано, щоб суди розглядали більшість кримінальних справ і виносили вироки за відсутності обвинуваченого. Це для того щоб пан Луценко не перевтомився.

Цей прийнятий законопроект — реквієм за реформою прокуратури, а також за судовою реформою, яка неможлива без реформи прокуратури. А без справедливого суду не буде нічого — ані інвестицій, ані зростання економіки, ані подолання корупції.

МИД требует от России прекратить репрессии крымских татар Блогера Коцабу осудили на 3,5 года
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы
Комментариев: 0