Харків’яни пам’ятають, хто закликав війну у місто

27 июля 11:52
народный депутат Украины

Мій виступ у Верховній Раді під час зняття депутатської недоторканності не залишив байдужим Михайла Добкіна. Під час виступу я продемонстрував яскраве фото з мітингу 1-го березня 2014-го року, де Михайло Маркович продовжував під російськими прапорами закликати "русскій мір" до Харкова.

Це обурило пана Добкіна, і через свою сторінку у Facebook він відповів у очіковано-притаманній йому манері, пообіцявши "выгнать всех упоротых" з країни, у черговий раз продемонструвавши свої фундаментальні орнітологічні знання (як не беркут, так півень), та вкотре відмежувавшись від російських прапорів, мовляв, не має з ними нічого спільного та не знає, звідки вони з’явились на мітингу.

Доведеться освіжити пам'ять.

22-го лютого, на з'їзді представників Юго-Востока України, Михайло Маркович з яскравим "георгієвським бантом" на грудях разом з депутатами держдуми РФ, губернаторами з російських областей, керівником "Оплоту" Жиліним та іншими представниками "радянської" політшколи вже гукали дух війни та ненавісті до всього українського. Напередодні того з’їзду пан Добкін заявив: "Україна як унітарна держава не відбулась".

Рівно через рік після цих подій біля харківського Палацу спорту бійцями "Оплоту" буде здійснено замовлений ГРУ ГШ РФ теракт, внаслідок якого загинуть четверо харків’ян.

Отже не міг Михайло Маркович не знати, що в сумнозвісному мітингу 1-го березня, разом із ним брали участь сотні російських провокаторів і агентів, включаючи "героїв малоросії" на кшталт покійного вже Мотороли, завезених автобусами з російськими номерами з сусідніх російських областей. Не бентежила його й присутність десятків російських прапорів (українські прапори приносили на такі мітинги лише для того, аби їх розірвати або спалити), та й сам колишній голова Харківськоі ОДА був все в тому ж "георгієвському банті" (чомусь це фото Михайло Маркович не продемонстрував). Сьогодні люди саме з такими "бантами" продовжують вбивати українців на Донбасі.

Не міг колишній очільник Харківщини не знати, чим мав закінчитися той шабаш на площі 1 березня: адже саме в такий спосіб розгорталися тоді події в Донецькій та Луганській областях, які були зрежисовані російськими спецслужбами та реалізовані за допомогою місцевих добкіних та кернесів. Мітинг закінчився захопленням будинку Рад, побиттям та тортурами українських активістів, що боронили своє місто від російської чуми. Чомусь фото захоплення, окривавлені обличчя українських активістів та дикі обличчя купки своїх озвірілих поплічників пан Добкін демонструвати не став. Проте пам'ять людей, Михайле Марковичу, довше, ніж Ви думаєте й архіви не горять.

Теперь про злочини, які вам інкримінують.
Ви, Михайле Марковичу, кажете, що переслідують вас за політику. Розумію, вам подобається роль політичної жертви. Проте побиття та знущання над людьми, сепаратизм, що привів до війни, намагання принести війну у мирний Харків – це не політичні злочини, а кримінальні. Ви вважаєте себе хоробрим Уільямом Уоллесом, проте Ваші дії більше схожі на шахрайство Аль Капоне. Вбивцю Капоне судили не за найтяжчі злочини в його житті. Ось і вам Генеральна Прокуратура інкриминує банальне організоване пограбування харків'ян на посаді мера міста.

І насамкінець. Мій виступ у Верховній Раді не був особистим виступом народного депутата і навіть не виступом від фракції, яку я представляю. Це виступ від імені тисяч харків'ян: активістів, волонтерів, бізнесменів і просто звичайних, але точно небайдужих людей, які пережили ті події у 2014-му році. Бо саме вони врятували і захистили своє місто Харків від біди, яку ви кликали.

Комментариев: 0
Окупанти мають повиздихати Подорож до Дніпра
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы