«Вибори до об’єднаних територіальних громад – це важкий, але реальний шлях від рабства до власного дому», — Олег Березюк

12 октября 18:21
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Фото: kharkiv.samopomich.ua

Сьогодні, 12 жовтня голова фракції "Самопоміч" у Верховній Раді Олег Березюк відвідав Харківську область.

Разом із народним депутатом Романом Семенухою Березюк зустрівся з мешканцями селища Зачепилівка, а також села Наталине Красноградського району і села Черкаська Лозова Дергачівського району Харківської області.

Зокрема, у Наталиному мешканці поскаржились на випадки зловживань з боку органів місцевого самоврядування. Як розповіли наталинці, бюджет села - приблизно 7 млн грн, які, на думку громади, використовуються не за призначенням. Після створення об’єднаної територіальної громади село має отримати близько 15 млн грн.

"Вибори до об’єднаних територіальних громад – це важкий, але реальний шлях від рабства до власного дому. Об'єднані територіальні громади – це інструмент, завдяки якому люди у своїх селах та містах отримують шанс на краще завтра. Їхній успіх у дрібниці: люди бачать, що можуть самі покращити умови життя своєї громади", - заявив Олег Березюк під час зустрічі з мешканцями.

Як писав KHARKIV Today, 29 жовтня пройдуть вибори голів та депутатів у семи ОТГ Харківської області.

Комментариев: 0
Замминистра обороны посадили под домашний арест Геращенко подал в суд на Добкина
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Политика