Вартість реконструкції скверу на майдані Свободи зменшена

27 сентября 21:33
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Вартість реконструкції скверу на майдані Свободи зменшена на 0,4% і тепер складає 25,5 мільйона гривень.

Остаточна вартість реконструкції скверу на майдані Свободи буде складати 25,51 млн.грн. Нагадаємо, що спочатку вартість договору від 16 серпня між Управлінням з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради та ТОВ «Вега-буд» складала 25,61 млн.грн.

Але, 25 серпня з'явилося повідомлення про внесення змін до договору щодо виконання робіт з реконструкції скверу на майдані Свободи. Зміни стосувалися ціни договору, яку було зменшено на 101 тис.грн. (на 0,4%) за рахунок коштів на утилізацію сміття та на розміщення ґрунту.

Реконструкцією передбачено: демонтаж покриття, демонтаж сходів, видалення дерев, улаштування покриття – бруківка та асфальтобетон та заміна освітлення. Прийнято рішення повернути минулий вигляд майдану, до початку її перебудови в 1962 році.

10 серпня ГО «Харківський антикорупційний центр», ГО «Зелений Фронт» та Коордрада Харківського Євромайдану звернулися з спільною заявою до Харківського міського голови Кернеса Г.А. щодо реконструкції скверу на площі Свободи, яку було зареєстровано в приймальні міськради.

dokument-antikor-tsentra

Комментариев: 0
Мы спросили у харьковчан, каких исполнителей они любят слушать Искусство на побегушках. Проделки красной Мельпомены
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы