Вартість потягу Крюківського виробництва за рік зросла на 80 мільйонів

6 июля 10:28
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

У кернеса купують новий потяг крюківського виробництва за 200 мільйонів. За рік вартість зросла на 80 мільйонів.

КП «Харківський метрополітен» 21 червня уклало угоду з ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» про придбання рухомого складу. Вартість угоди складає 198,96 млн грн. Про це повідомляється на офіційному порталі публічних закупівель «Прозорро».

Договір підписано до кінця 2016 року. Усього купують п’ять вагонів. З них два головних вагони моделі 81-7036 і три проміжні вагони моделі 81-7037.

Вартість вагону кожної моделі не уточнюється. У середньому один вагон коштуватиме 39,79 млн грн Відомо, що проміжні вагони є дешевшими від головних, оскільки останні мають ще кабіну водія. Різниця в ціні може складати близько 15%.
Варто відзначити, що минулого року КП «Харківський метрополітен» придбав вагони Крюківського заводу за 118 млн. грн., тобто на 80 млн. грн. дешевше.

Тендер проведено за переговорною процедурою закупівлі з посиланням на відсутність конкуренції з технічних причин. «Крюківський вагонобудівний завод» – єдиний на ринку України вітчизняний виробник вагонів метрополітену, у тому числи моделей 81-7036 та 81-7037 з асинхронним двигуном.

Акціонерами Крюківського заводу є фірми «OW Capital Management GmbH» (Австрія), AS Skinest Finants та «Osauhing Delantina» (Естонія), «Transbuilding Service Limited» (Великобританія). Основним власником заводу вважається його директор Володимир Приходько.

Комментариев: 0
Мир все-таки немного больше и сложнее Винницы Простими словами про те, що відбулося сьогодні у Раді
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы