Улюбленці Кернеса з Паркінг+ отримають 90 мільйонів на ремонт

14 августа 15:27

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради акцептувало пропозицію ТОВ «Паркінг +» щодо реконструкції ділянки просп. Московського вартістю 89,67 млн. грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи мають бути виконані до кінця наступного року.

Планується виконати реконструкцію ділянки проспекту від просп. П’ятдесятиріччя СРСР (теп. Льва Ландау) до просп. Маршала Жукова (теп. пр. Петра Григоренко).

Проектним рішенням передбачене розширення Московського проспекту. Передбачається знесення зелених насаджень. Також має відбутися згідно проекту оновлення покриття проїжджої частини, нанесення розмітки, реконструкція освітлення, реконструкція контактної мережі тролейбусу та улаштування дощової каналізації, асфальтуванні тротуарів.

Довжина ділянки складає 1 км. Це не перша ділянка на реконструкцію якої проводиться тендер та виграє ТОВ «Паркінг +». Цікаве інше,ще місяць тому вартість реконструкції 1 км проспекту складала 40-60 млн. грн., а зараз вже майже 90.

http://goo.gl/Cf3d0W

Ось що близькість закупівель через «Прозорро» робить.
Директором та співзасновником «Паркінг+» до початку 2010 року був Володимир Чумаков, якого у травні того ж року призначили головою Департаменту будівництва та шляхового міськради, котрий він очолює і понині. Згодом засновники змінювались і у травні 2016 року фірму переписали на гонконгівську компанію «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед». Бенефіціаром «Паркінг +» тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Вега-Буд».
Щодо переможця, то ТОВ «Вега-Буд», її засновником є Сергій Колесник, який з 2005 року був директором фірми. До липня 2012 року власниками ТОВ «Вега-Буд» значились Ганжа Оксана Віталіївна і Золотарьова Лілія Михайлівна. На Сергія Колесника також записана частка у ТДВ «Спецбуд-3», яким керує депутат Харківської міської ради від партії «Відродження» Віталій Ганжа.

Нагадаємо, що також депутатом міськради від «Відродження» є Володимир Чумаков, який очолює Департамент будівництва та шляхового господарства.

Фото: Харьковский антикоррупционный центр / Facebook

Фото: Харьковский антикоррупционный центр / Facebook

Комментариев: 0
Крафтовое подполье. В Харькове набирает обороты домашнее пивоварение В Харькове рядовые сотрудники полиции сдают тесты лучше, чем их начальники
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы