Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

27 жовтня, 2020 - 15:06

Засідання суду у справі керівника апарату Харківської ОДА перенесли

Фото: Херсонская ОГА
Жодна зі сторін до суду не прийшла.

Національне агентство по запобіганню корупції виявило порушення в діях на той момент керівника Херсонської ОДА Володимира Клюцевського — він нараховував собі премію без згоди голови адміністрації.

26 жовтня в Херсонському міському суді Херсонської області мало відбутися засідання по адміністративній справі відносно колишнього керівника апарату Херсонської обласної державної адміністрації Володимира Клюцевського, який зараз займає аналогічну посаду в Харківській обласній державній адміністрації. Однак засідання перенесли через неявку сторін. Про це повідомили KHARKIV Today в прес-службі Херсонського міського суду.

"Відкладено було розгляд, перенесли на 3 листопада на 15:30, оскільки ніхто з учасників не прийшов", — сказала прес-секретар Херсонського міського суду Оксана Ігорівна.

Розглядати провадження буде голова Херсонського міського суду Григорій Смирнов.

Нагадаємо, 11 вересня Національне агентство по запобіганню корупції
склало стосовно екс-керівника апарату Херсонської ОДА (зараз — Харківської ОДА) чотири адміністративні протоколи, пов'язані з корупцією, і направило до суду.

У Національному агентстві по запобіганню корупції KHARKIV Today пояснили, що в жовтні і грудні 2018 року Клюцевський видав собі премію, коли перебував на посаді керівника апарату Херсонської ОДА, без згоди голови облдержадміністрації.

Відзначимо, Володимира Клюцевського на посаду керівника апарату Харківської обласної державної адміністрації призначив на початку червня 2020 року голова ХОДА Олексій Кучер.  До призначення він працював на тій же посаді в Херсонській ОДА.

Однак в березні його звільнили з Херсонської ОДА через скандал, який розгорівся напередодні Міжнародного жіночого дня. 6 березня в сесійній залі Херсонської облради виступила група "Степ", де соліст виконував пісню, а поруч танцювала зухвало одягнена дівчина.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.