Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 Серпень, 2020 - 10:17

У Харкові дуже напружена ситуація з коронавірусом — Степанов

Голова МОЗ підкреслив — більшу частину нових діагнозів в нашому регіоні фіксують саме в Харкові.

Голова міністерства охорони здоров'я Максим Степанов попросив місцеву владу звернути увагу на ситуацію з поширенням коронавірусу.

Харківська область шість днів поспіль перевищує встановлені МОЗ показники за рівнем і динамікою захворюваності. Про це Максим Степанов повідомив на брифінгу.

"У тій же Харківській області з 146 хворих за останню добу, 133 людини — це жителі Харкова. Вчора також від загальної кількості захворілих в Харківській області 124 людини були жителями Харкова. Здається, що там дуже напружена ситуація, потрібно звернути на це увагу і, відповідно, місцевій владі перш за все", — сказав голова МОЗ.

Як писав KHARKIV Today, в Харківській області знову антирекорд за кількістю нових хворих COVID-19. За добу підтвердили 146 діагнозів, всього в нашому регіоні виявили 4239 випадків коронавірусу.

Нагадаємо, через зростання захворюваності наш регіон можуть виключити із зеленої зони карантину. Основними причинами збільшення кількості хворих коронавірусом в Харківській області називають порушення маскового режиму, громадський транспорт, відпускний період і збільшення тестування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.