Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

19 вересня, 2020 - 16:27

У Харківській області перевищені два критерії для послаблення карантину

Міністерство охорони здоров'я оновило таблицю регіонів зі значним поширенням коронавірусу.

Не відповідають нормі показник захворюваності та завантаженості ліжок.

Станом на 19 вересня в Харківській області перевищені два критерії, необхідні для послаблення карантину. Відповідна таблиця опублікована на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

За останні 14 днів критерій захворюваності в регіоні становить 142,4 на 100 тисяч населення при нормі менше 40 на 100 тисяч. Тобто перевищення — в 3,5 раза.

Показник завантаженості ліжок все п'ять днів перевищував норму і становив понад 50%. Охоплення тестуванням за останні сім днів опинився в нормі — 108 на 100 тисяч населення (має бути більше 24 на 100 тисяч).

Крім Харківської області, послаблювати карантин не можуть Вінницька, Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, а також місто Київ.

Як писав KHARKIV Today, жоден район Харківської області не віднесено до "червоної" зони.

В "помаранчевій" зоні залишили Харків і Люботин. Сюди ж віднесли Великобурлуцький район. Первомайський та Харківський райони більше не знаходяться в цій зоні.

У "жовтій" зоні залишилися Чугуїв, Балаклійський, Барвінківський, Богодухівський, Дергачівський, Зміївський, Золочівський, Ізюмський, Коломацький, Краснокутський, Нововодолазький, Чугуївський, Первомайський, Шевченківський, Харківський райони і місто Лозова. Сюди додали Красноградський, Зачепилівський, Валківський, Вовчанський та Кегичівський райони, а також місто Ізюм.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.