Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 червня, 2020 - 09:07

Терміни завершення проєкту "Стіна" на кордоні з РФ хочуть перенести на 2025 рік

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Станом на кінець травня 2020 року збудували 40% стіни між Україною і Росією, при цьому за 5 років на проєкт витратили 1,7 мільярда гривень.

Спочатку планувалося, що проєкт завершать у 2018 році, але сьогодні на кордоні немає навіть і половини запланованої "Стіни", при цьому її вартість постійно зростає, а терміни переносяться.

Держприкордонслужба станом на кінець травня 2020 завершила роботи з реалізації проєкту "Стіна" на кордоні між Україною і РФ на 40%. Про це, посилаючись на дані прикордонників, повідомляє експертна організація StateWatch.

Проєкт фінансується за бюджетною програмою "Заходи з інженерно-технічного облаштування кордону» Державної прикордонної служби. У 2020 році на будівництво "Стіни" передбачено 400 мільйонів гривень. Станом на 1 червня витратили 53 мільйони гривень.

Проєкт реалізується з 2015 року як комплекс захисту від агресії Російської Федерації. За 5 років на нього витратили 1,7 мільярда гривень. Передбачалося, що стіну повністю побудують в 2018 році, але потім терміни перенесли на 2021 рік.

Зараз в Держприкордонслужбі кажуть, що в зв'язку зі зменшенням фінансування і зростанням вартості робіт існує потреба в перенесенні термінів реалізації проєкту і його завершення на 2025 рік. Проєкт відповідного розпорядження вже подали на розгляд Кабінету міністрів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.