Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 листопада, 2020 - 10:19

Під час "карантину вихідного дня" в Харківській області працювали більше 400 порушників

Фото: Госпродпотребслужба в Харьковской области
Перевірки проводили співробітники Держспоживслужби.

За два дні в Харківській області перевірили більше п'яти тисяч об'єктів.

У суботу, 14 листопада, фахівці провели моніторингові перевірки 2492 об'єктів на території всієї Харківської області, порушення дотримання карантину виявили на 291 об'єкті. У неділю, 15 листопада, перевірок було більше — 3265, але порушників зафіксували менше, 174. Про це повідомили в Держспоживслужбі в Харківській області.

Більшу частину перевірок провели в Харкові, в суботу їх було 1186, в неділю — 1742, виявили 116 і 67 порушень відповідно.

"На суб'єктів господарювання, які не дотримуються карантинних заходів, органами Національної поліції були складені протоколи, фахівцями Головного управління Держспоживслужби в Харківській області проведена роз'яснювальна робота, а також за всіма виявленими випадками порушень будуть направлені листи до органів місцевої влади", — пояснили перевіряючі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто і як в Харкові порушував "карантин вихідного дня"

Нагадаємо, 11 листопада Кабінет міністрів прийняв рішення про введення загальнодержавного карантину в Україні і "карантину вихідного дня". Такий вид карантину почне діяти з 14 листопада і триватиме до 30 листопада. У будні діятиме карантин з обмеженнями для "помаранчевої" зони.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.