Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків'янка стала чемпіонкою світу з шашок

Юлия Макаренкова (посередине)
У фіналі класичного турніру з шашок-64 наша землячка обіграла росіянку.

Харків'янка Юлія Макаренкова повернулася з Туреччини з перемогою в класичному і бліц-турнірах з шашок-64.

З 15 по 23 жовтня в турецькому місті Кушадаси пройшли чемпіонати світу з шашок-64 (на малій дошці). Дві золоті медалі дісталися Юлії Макаренковій з Харкова, "бронзу" отримав Юрій Анікєєв з Куп'янська. Про це повідомили на сайті Федерації шашок України.

Шашистка з Харкова в жіночому класичному турнірі дійшла до фіналу. Їй вдалося обіграти суперницю з Росії Жанну Бупеєву. Отож, Юлія Макаренкова стала чемпіонкою світу. Наша спортсменка здобула перемогу і в форматі бліц.

Юрію Анікєєву вдалося дійти до півфіналу, потім він боровся за третє місце і двічі зіграв внічию.