Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський "Протон" передав ЗСУ нову станцію радіоелектронної боротьби

Станцію модернізували після бойової експлуатації.

Нові станції Р-330КВ1М здатні блокувати роботу більшості сучасних короткохвильових радіостанцій на відстанях в сотні кілометрів.

Державне підприємство "Центральне конструкторське бюро "Протон", розташоване в Харкові, напередодні Дня Незалежності передало Збройним силам України партію автоматизованих станцій радіоперешкод короткохвильового радіозв'язку Р-330КВ1М. Про це повідомляє прес-служба державного концерну "Укроборонпром" з посиланням на директора підприємства Олега Вотякова .

Перший серійний зразок цієї станції харківські конструктори передали військовим ще в липні 2019 року. За результатами його бойової експлуатації співробітники конструкторського бюро модернізували окремі вузли станції, що "істотно збільшило її тактико-технічні можливості".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що не можна віддати в приватні руки в Харківській області: Кабмін затвердив список

"Удосконалення основних параметрів дозволяє значно поліпшити виявлення та визначення місцезнаходження ворожих джерел радіовипромінювання, збільшити відстані постановки перешкод для дезорганізації радіозв'язку противника. Нові продукти Р-330КВ1М здатні блокувати роботу більшості сучасних короткохвильових радіостанцій на відстанях в сотні кілометрів", — розповів Вотяков.

В "Укроборонпромі" відзначають, що користь внесених змін повністю підтверджена результатами випробувань, які проводили за участю військових представників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецназ протестував харківські БТРи (Відео)

Р-330КВ1М — автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв'язку, яка здатна позбавити радіозв'язку противника на відстані в кілька десятків кілометрів. Станція дозволяє блокувати роботу всіх сучасних короткохвильових радіостанцій — навіть тих, які спеціально створені для роботи в умовах активних радіоперешкод.

ДП "ЦКБ "Протон" спеціалізується на розробці і виготовленні засобів спеціального радіозв'язку.

KHARKIV Today раніше писав про те, що ВСУ отримали всі 45 бронетранспортерів виробництва ХКБМ ім. Морозова.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.