Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 травня, 2020 - 14:04

Харківська лікарня № 13 ще на дезінфекції, рішення про відкриття прийматимуть у понеділок

13 больница
Поки що лікарня закрита для прийому пацієнтів.

В лікарні триває дезінфекція.

1 червня в стаціонарному відділенні Харківської міської клінічної лікарні №13 проведуть перевірку, після чого буде прийматися рішення про відновлення прийому нових пацієнтів. Поки відділення закрите, — повідомила KHARKIV Today головний лікар лікарні №13 Алла Бобейко.

"Ні, не відкрили. Я нічого не можу сказати, буде проведено аналіз на рівні області, міста, і тоді буде команда. Ми готові. Аналіз, скільки ліжок вільних ... Це досить складний професійний аналіз. Є обласна адміністрація, міський департамент, комісії відповідні. На даний момент в понеділок буде аналіз, і яке буде прийнято рішення — таке і буде прийнято. Дезінфекція проводиться, оздоровлення, перевірка співробітників. Ми все робимо для відкриття ", — сказала Бобейко.

Скільки на сьогоднішній день в 13-й лікарні співробітників з коронавірусом і чи є вже ті, хто одужав, головлікар, як і раніше, відмовляється говорити, відзначаючи, що все буде відомо після перевірки.

"Я вдома, на лікарняному. Коли визначиться, буде відомо. Я на даний момент прогнозувати не можу. Персонал лікується. Хтось видужав, хтось ще на лікарняному, хтось в лікарні. Як я можу сказати, що людина одужала, а вона ще залишиться в лікарні. Це не етично ", — підсумували Бобейко.

Нагадаємо, Харківську лікарню № 13 тимчасово закрили 14 травня, щоб привести до ладу і знову приймати пацієнтів. Зараження великої кількості лікарів тут сталося через те, що з "інфекційки" привозили пацієнтів у пульмонологічне відділення з негативним тестом, але пізніше діагноз підтверджувався.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.