Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

04 грудня, 2020 - 11:14

Головним поліцейським Харкова став Андрій Рубель. Що про нього відомо

Полковник Андрій Рубель встиг попрацювати на Закарпатті.

Андрій Рубель вже очолював регіональне ГУ Нацполіціі.

У п'ятницю, 4 грудня, до Харкова приїхав начальник Нацполіціі Ігор Клименко. За нашою інформацією, о 10:30 почалося представлення полковника Андрія Рубеля. На заході присутня голова Харківської облдержадміністрації Айна Тимчук, начальник УСБУ в Харківській області Роман Дудін, керівники підрозділів Нацполіціі.

Андрій Рубель народився в 1983 році. У липні 2017 року став заступником начальника Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіціі, з липня по листопад 2019- го тимчасово виконував обов'язки начальника ГУ Нацполіціі в Закарпатській області. Пізніше його призначили начальником Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіціі.

Рубеля пов'язують з наближеним до голови МВС Арсена Авакова бізнесменом Ігорем Котвицьким, який знаходиться в дружніх і ділових стосунках з першим заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим.

У декларації Рубеля за 2019 рік йдеться, що на посаді начальника Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіціі він заробив 174 631 гривню. У Департаменті внутрішньої безпеки НП заробіток склав 406 572 гривні.

У декларації зазначено заощадження в сумі 10 000 доларів готівкою, а також 97 000 гривень на рахунку в "ПриватБанку". Його дружина, Ганна, тримає готівкою 4 000 євро і 11 744 на рахунку в "ПриватБанку".

Спільно з дружиною Андрій Рубель володіє сумарно трьома квартирами в Києві і двома земельними ділянками в Київській області. У нього є право власності на автомобіль Audi Q7, у його дружини — на автомобіль Honda CR-V.

У 2019 Рубель заплатив "ПриватБанку" понад 350 тисяч гривень в рахунок відновлювальної кредитної лінії по зарплатній банківській картці.

KHARKIV Today раніше писав про те, що в Харківській області буде новий начальник ГУ Нацполіціі. Звільнення Валерія Сокуренка називають "неполітичним рішенням". За кілька тижнів до його звільнення в Інтернеті з'явилася інформація про те, що генерал Сокуренко купив пуховик зі шкіри оленя і шапку в брендовому магазині за 155 000 гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.