Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20-тонну кисневу бочку в "інфекціонці" запустять до кінця тижня

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
В "інфекціонці" киснем будуть забезпечені 80% ліжок — 232.

Нову ємність об'ємом 20 тисяч літрів укомплектовують випарником.

На цьому тижні в Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні обіцяють запустити в роботу 20-кубову ємність з киснем. Вона буде працювати з трикубовою бочкою. З нової бочки кисень буде надходити до ліжок на третьому і четвертому поверхах. Про це KHARKIV Today повідомив директор інфекційної лікарні Павло Нартов.

"Нову бочку встановили і зараз її укомплектовують, там ставлять випарник. Потім до цієї бочки буде підключена наша магістраль, яка є. Ми будемо розширювати нашу магістраль. Потрібен проєкт, без проєктної документації ніхто нічого не зробить. Це найближчим часом, на цьому тижні. Велику ємність під'єднають до нашої магістралі. І паралельно у нас буде розводка точок нових на третьому і четвертому поверсі. Пізніше маленькі ємності заберуть, це дві ємності по 600 літрів. Працюватиме 20-кубова і трикубова. На цьому тижні вони обіцяють", — сказав Нартов.

Відзначимо, сьогодні в "інфекціонці" зайняті всі 290 ліжок. У реанімації перебувають 12 чоловік. З урахуванням нової бочки в лікарні виконають норму і забезпечать киснем 80% ліжок.

"Наша лікарня розрахована на 290 пацієнтів. Повинні бути забезпечені 80% ліжок киснем. Тобто у нас будуть забезпечені магістраллю і концентраторами 232 ліжка", — пояснив директор "інфекціонки".

Нагадаємо, в Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні встановили 20-кубову кисневу бочку 5 листопада.

Ємність виготовлена в Чехії. Її купила компанія "Мессер Україна" і дала в оренду "інфекціонці", за оренду грошей область платити не буде. Бочка буде перебувати в лікарні стільки, скільки буде потрібно. Купують у компанії тільки кисень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.