Тридцять ділянок для КП «Таганське»

1 июля 13:33
Голова фракції "Самопоміч" у Харківській міськраді

У Росії серед найдавніших кримінальних угруповань є так зване Таганське ОПГ. Коли це ОПГ вирішувало перейти з рекету, крадіжок авто і постачання наркотиків до «цивілізованого» бізнесу, то перше, що вони зробили – це розпочали контролювати ринки та підприємства, які там працювали.

До чого це я? У Харкові останніми роками було створено або переформатовано кілька ринків – на вул. Блюхера, в районі Холодної Гори. Землю під ними виділено комунальному підприємству Харківської міськради, яке користується землею в нас безкоштовно. Потім цьому підприємству виділяють кошти з міського бюджету на «розвиток». І далі ділянки землі передають підприємцям на комерційних засадах в оренду. Тобто схема проста як три копійки. Узяв безкоштовно – здаєш за гроші. І знаєте, як називається це підприємство? КП «Таганське»!

Куди зникає прибуток – достеменно невідомо, бо з листопада 2014 року в нас інформація про діяльність усіх КП засекречена розпорядженням міського голови Геннадія Кернеса. Навіть для депутатів міськради. Але відомо, що надходжень до бюджету міста від діяльності цього підприємства немає.

Тобто прибуток, відсоток якого навіть неможливо обчислити, бо на «0» витрат не ділиться, кудись «творчо» зникає.

Такий креативний підхід до прибутків ми бачимо в діяльності багатьох КП, які займаються переважно посередництвом і викачуванням грошей із бюджету (парк Горького, «Жилкомсервіс», будівельні КП). На жаль, такий спосіб ведення справ стає не просто ганебним явищем – він є самою суттю системи управління містом.

І наостанок, на наступну сесію міськради винесено приблизно 30 (!) ділянок землі для КП «Таганське». Можна не сумніватися, що «конструктивна» більшість одностайно це підтримає.

Комментариев: 0
Бiзнес-партнер сина екс-прокурора Харківщини Синчука намагається розпиляти кошти на будівництві нової лабораторії в ХНУ Мажоры на дорогах. Дочь мэра Дружковки после резонансного ДТП продолжает работать в органах юстиции
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы