Спотворення Кремлем ідеї миротворців не пройде

5 сентября 15:11
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Народный депутат

Путін, в кращих традиціях гібридної війни, намагається спотворити ідею українського керівництва щодо миротворців на Донбасі, перевернути все з ніг на голову. Він доручає своєму вірному міністру Лаврову подати резолюцію в Радбез ООН щодо миротворців на лінії зіткнення.

Хвилиночку: лінія зіткнення стала лінією зіткнення через російську агресію. Для нас це лінія дотику, дотику з тимчасово окупованими мордором територіями, які ми обов'язково повернемо. Це лінія , яка має зникнути назавжди з українськоі землі в день повернення контролю над кордоном. Це не український кордон, тому не може бути й мови про миротворців виключно вздовж лінії дотику.

Кремлівські сценарії й спроба підміни понять, спотворення самої ідеї миротворців не пройдуть. Миротворці мають бути введені на всю окуповану росіянами територію, аби моніторити безпекову ситуацію і демілітаризацію, їх мандат має закінчуватися на україно - російському кордоні. А це Ізваріно й інші пункти перетину ДЕРЖАВНОГО українського кордону, а не Станиця Луганська чи Мар'їнка, як того дуже хочеться кремлівському вождю.

Оригінал: Ірина Геращенко/Facebook

Комментариев: 0
О высшем образовании Константин Пономарев: «Харьковчане обладают способностью среди хлама найти интересные вещи»
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы