Сьогодні субсидії є джерелом корупції, — нардеп

16 июня 18:49

Субсидії - це джерело корупції, оскільки вони не надаються напряму людям, а лише перераховуються підприємствам сфери теплокомуненерго.

Про це в ефірі програми «Віддзеркалення» розповів народний депутат Роман Семенуха.

«Ця сфера не модернізована і не усучаснена, і в тому є величезна проблема. Тепер щодо розміру тих субсидій. Фракція «Самопоміч» зазначала, що після зростання тарифів, уряд передбачив неадекватне збільшення грошей на субсидії. І, доречі, ми з вами також маємо згадати, що не проведена монетизація субсидій. Таким чином, уряд спонукає людей, щоб вони робили все, окрім заощадження. Коли б людина отримувала на свій власний рахунок такі гроші, вона б відчувала до них причетність і ставилася б до тих грошей, як до власних», - підкреслив народний депутат.

На думку Романа Семенухи, кошти мають поступати безпосередньо на рахунок людям, бо сьогодні те, що субсидії перераховуються теплокомуненегро, є джерелом корупції на цих підприємствах. «На найближчому пленарному тижні я звернуся з вимогою до Кабінету Міністрів України переглянути норми, оскільки на сьогодні вони не перекривають реального споживання об’ємів газу. Друге. Дуже важливо, щоб уряд провів верифікацію та створив в рамках пенсійної реформи єдиний національний реєстр громадян України - усіх отримувачів соціальних виплат», - наголосив депутат ВР.

Комментариев: 0
    В Харькове пройдет pre-party Atlas Weekend Курченко продает донбасский уголь в Турцию
    Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Видео