Скільки кажете там не вистачило на охорону Балаклії і Калиновки?

12 октября 10:32
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

На четвертий рік війни, бравурних маршів та постів, з'являється зовсім "несподівана" новина: "НАБУ та САП викрили корупційну схему з розтрати державних коштів у сумі понад 149 мільйонів гривень під час закупівлі палива для Міністерства оборони України. 11 жовтня 2017 року детективи Бюро затримали двох осіб: заступника Міністра оборони України (МОУ) та директора Департаменту державних закупівель".

Ще раз по складам. За підозрою в розкраданні 5,5 (П'ЯТИ З ПОЛОВИНОЮ) міль-йо-нів доларів. За-ступ-ник міністра оборони воюючої України. Скільки кажете там не вистачило на охорону Балаклії і Калиновки? Яку систему охорони за ці гроші можна поставити на склад з БК?

Лише два наслідки.

Перше. Чекаємо шалену атаку порохоботів. Пост від Бірюкова буде у найближчі часи/дні. До речі, цікаве співпадіння. Бірюкова читають 149 292 фоловера. По одному за кожну тисячу гривень зі 149 мільйонів. Скоро ви почуєте чергову порцію лайна про НАБУ. Якщо врахувати, що на таку суму договори у МОУ були підписані з "Трейд Коммодіті" (погугліть, якщо там спливуть призвіща Кононенко та Грановського, то це також співпадіння), то ця порція лайна буде найбільшою.

Друге. Досудове розслідування за даними фактами детективи НАБУ розпочали у вересні 2016 року. Підозрювані затримані в жовтні 2017-го. І це нор-маль-ний строк розслідування по таким справам. Якщо ви звісно хочете підозрюваних довести до суду, а не покатати їх за державний кошт на гелікоптері.

Тому мета "правки Лозового" - вбивство саме таких справ. Цинічне вбивство нормального слідства корупційних злочинів.

І головне.
Нам потрібен Антикорупційний суд з адекватною процедурою відбору суддів. Тому що 10% від 149 мільйонів вистачить для команди найдорожчих адвокатів і для будь-яких правових та неправових методів закриття цієї справи.

У будь-якому районному суді України навіть слухання цієї справи, не кажучи про вирок, не розпочнється ні-ко-ли.

А нам треба побачити заступника міністра оборони на лаві підсудних. І вирок нам також треба побачити. Мародерів треба саджати.

P.S. Про те, чи заявив би міністр оборони у аналогічній ситуації про свою відставку в притомній країні, я навіть писати не буду.

Подробиці тут - https://nabu.gov.ua/…/vykryto-korupciynu-shemu-roztraty-149…

Оригінал: Володимир Рисенко/Facebook

Комментариев: 0
Олег Дроздов представил проект реконструкции Литмузея БПП і НФ отримають телеканал за кошт держави
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы