Александр Костенко
Юрий Бутусов
Ольга Голубовская

Шукати «позитивчик» в документах перших революційних років

28 сентября 13:58
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
историк

Шукати "позитивчик" в документах перших революційних років, здавалося б, марна справа. Але іноді натрапляєш. І завмираєш від здивування: які люди! Невже таке могло бути?

19 січня 1918 року начальник Харківської міліції Вельсовський кидає на депозит у касу міської управи 12 881 крб 28 коп. І скоро втрачає посаду, як такий, що був призначений на неї ще за часів Тимчасового уряду.

Набирають нову міліцію - від Совдепу, з Федором Коваленком на чолі. На початку лютого Коваленко знімає з цього ж рахунку 5925 крб. на зарплату підлеглим. Все чітко, все задокументовано.

22 червня 1918 року 6956 крб.28коп - все, що залишилося, знімає начальник Державної варти. Теж на зарплату

А "фішка" в тому, що за цей час ДВІЧІ змінилася влада. І у Харкові творилося таке, що на голову не натягнеш. Та жодної копійки не розікрали керенсько-совдеповсько-петлюрівсько-гетьманські мєнти!

...А шо Коваленко пізніше скурвився, то окрема історія. Та все ж вистачило волі застрелитися після звинувачення у хабарництві.

Комментариев: 1
    Аноним says:

    0

    0

    Забаньте уже меня чтоб реклама ваших «істориків» не вела меня на этот суперсайт

Феерический дебют. Харьковчанин Максим Крипак привез из Рио пять золотых медалей По поводу убийства полицейских в Днепре
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы