Рівень брехні Президента стосовно конкурсу в ВС зашкалює

8 сентября 15:12
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Але стосовно конкурсу у Верховний Суд рівень брехні, озвученої вчора Президентом в стінах Верховної Ради, просто зашкалює.

Прошу репосту від усіх, хто мені довіряє. Хто може — прошу розмістити у всіх виданнях, які читають про нас наші іноземні друзі. Прошу допомогти з якісним перекладом на англійську.

Не треба робити судову реформу, достатньо з трибуни парламенту заявити, що "шеф, усьо готово". Ця брехня Президента — гнілий месідж про задоволення щойно зліпленим лайном, який оголосили перемогою.

Можна було сказати, що в Верховний Суд потрапило багато гідних людей (такі дійсно є) і це було б хоча б напівправдою.

Немає там 30% науковців і адвокатів. "Несуддів" - менш 20%.

Про 90% оновлення Верховного Суду — жахлива брехня. Насправді, БІЛЬШЕ ПОЛОВИНИ суддів-переможців є діючими суддями касаційних інстанцій!

Новий Верховний Суд (120 осіб) за своїм функціоналом еквівалентний 4 старим касаційним судам численністю 274 особи (за даними укрВікі ВСУ-48, ВАСУ-79, ВГСУ-57, ВССУ-90), яка трошки більше за фактичну. Оновлення складу слід вимірювати у відсотках в новому ВС старих суддів цих 4 судів, аж ніяк не у кількості членів старого ВСУ, які потрапили в переможці. З 48 останніх деякі взагалі не подали заяви, а деякі провалили первісні тести на знання права.

Не 80% наших висновків були враховані, а 38%. І ці 38% були простим співпадінням висновку з відсутністю достатнього лоббі в ВККС з боку зашкварених.

В Верховний Суд може потрапити 30 осіб з висновками ГРД - 25% складу "нового" Верховного Суду не відповідають очікуванням людей.

Вони (всупереч закону і основним засадам правосуддя) забороняли відео і аудіо фіксацію судового процесу, заявляли неправдиві дані в декларації доброчесності, в декларації родинних зв'язків, приймали відверто замовні рішення, які жодним чином не відповідають уявам суспільства про правосуддя, підтримують тісні зв'язки з родичами-зрадниками України і мандрують по окупованих територіях і на росії.

В число переможців потрапили члени Верховного Суду України Романюк і Берднік, які самою поважною судовою інстанцією у світі (Великою Палатою ЄСПЛ) були ОДНОГОЛОСНО визнані злочинцями (постановлення завідомо неправосудного рішення шляхом "грубого свавілля" і "відмови в правосудді").

Потрапили Слинько і Наставний, які в складі ВССУ остаточно затвердили ганебний вирок Ю.Луценко. Вони ж засудили Павліченок, незважаючи на численні порушення під час збору доказів, нехтуючи презумпцію невинуватості.

Юрченко, яка свавільно позбавила Степана Бандеру звання Героя України. Можна багато спорічатися про Степана Андрійовича і чи можна його вважати громадянином України. Це — схоластика. Однак судові рішення з цього приводу 1) це безпрецедентний, невідомий адміністративному правосуддю випадок задоволення позову від неналежного позивача (до речі днрівського терориста, який у подальшому скоїв замах на життя дружини Турчинова). 2) Зрадник України Колесніченко і решта януковічеської шобли відверто і зухвало заявляли, що контролюють процес - у кого-небудь є сумніви у протилежному?

Судді, які виконують владні телефонні замовлення на потрібні рішення — набагато гірші за хабарників бо користуються мандатом безкарності і широким попитом виконавчої влади. Юрченко, Слинько, Наставний будуть тепер просто виконувати нові актуальні замовлення.

Валентина Сімоненко — сестра зрадниці, що служить окупантам в Криму є головою Ради суддів. Отримала на практичному завданні справу, яку до того сама розглядала в якості модельної і приховала цей факт. Пише з численними помилками українською, мандрує до Криму.

Російський офіцер Богдан Львов (а, як відомо, російські офіцери колишніми не бувають), замішаний в корупційних скандалах і втручаннях в систему автоматичного розподілу, вже відчуває себе майбутнім головою Верховного Суду. Нагадаю, що ВРП очолює інший російський офіцер Ігор Бенедисюк, його товариш і колишній партнер по колегії ВГСУ.

Якщо ВРП пропустить цих кандидатів, це буде повний провал судової реформи.

Поки не пізно, давайте докладемо максимум зусиль, щоб цього не трапилось. Щоб під час голосування в ВРП не брали участь "любі друзі". Щоб критерієм проходження в Верховний Суд була репутація особи, а не рівень її слухняності і корпоративизму.

Даємо розголосу.

Окупанти мають повиздихати.

Оригінал: Леонід Маслов/Facebook

Комментариев: 0
Дом купца Василия Селиванова по улице Мироносицкой, 54 Дмитрий Булах: «Меня пытались купить»
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы