Хто володіє автівками з кортежу Кернеса

24 июня 12:36
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 5,00(1)
Загрузка...

В декларації Харківського міського голови Кернеса за 2015 рік в графі транспортні засоби стоять прочерки. Членів сім'ї Кернес в декларації не зазначав.

В декларації за 2014 рік Кернес вказував, що володів на той час Porsche Carrera 2003 року випуску (об'єм двигуна 3,6 куб.м.).

Але, всі, хто бачив кортеж міського голови Харкова, той знає, що в ньому є досить багато позашляховиків та седанів преміум-класу. На кого саме вони записані?

Одним із седанів кортежу Кернеса - Audi A8 2012 року випуску з номерними знаками 0050, яка була придбана в 2013 році. Ця автівка в реєстрі МВС записана на сина Кернеса - Кирила.

Мікроавтобус MERCEDES-BENZ SPRINTER 319 CDI  2013 року випуску з номерними знаками 0202, який постійно можна побачити в кортежі Г. Кернеса, був зареєстрований в грудні 2014 року в реєстрі МВС (фото 6) на Вікторію Морозову. Також Вікторія Морозова володіє ще автомобілем преміум-класу LEXUS RX 350 2013 року випуску.

Вікторія Морозова працює директором ресторану в готелі "Національ", фактичним власником якого є мер Харкова Геннадій Кернес. Також, Вікторія Морозова є власником ТОВ "Нікас 2011". Саме ця юридична особа володіла і продовжує володіти рестораном "Нікас" по вул. Університетській, 2. Цей ресторан називають рестораном Г. Кернеса. У соцмережах він не раз викладав фото з цього закладу. В ніч з 1 на 2 грудня 2013 року ресторан згорів. За неофіційними даними, в приміщенні стався вибух. Зараз ресторан закритий на капітальний ремонт.
Ще два мікроавтобуси з кортежу Г. Кернеса - два Volkswagen Transporter з номерними знаками 0202. Обидва 2011 року випуску. Як повідомляє "Newsroom", обидва мікроавтобуси записані на КП "Центр розвитку міжнародного співробітництва".

Мікроавтобуси були куплені містом в ході підготовки до Євро-2012. У відповіді на інформ.запит "Newsroom", КП зазначає, що дані транспортні засоби були придбані в 2011 році за цільові кошти в рамках підготовки до Чемпіонату з футболу УЄФА Євро-2012 з метою надання спеціальних послуг іноземним делегаціям, які прибували в місто Харків. Оплата витрат на бензин і обслуговування вищевказаних транспортних засобів здійснюється відповідно до Договору про надання послуг зі спільного супроводу осіб з особливим режимом пересування. Орендувати дані машини можуть дипломатичні представництва, консульські установи та особи з особливим режимом пересування."

Директором КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва» є Тетяна Чернецька (фото 10). Вона відома, як бухгалтер готелю «Національ».

Чернецька також є керівником благодійного фонду «Сприяння розвитку міжнародних зв’язків міста Харкова», який зареєстрований також у готелі «Національ». Цей фонд є засновником підприємства «Конгрес-тур», директором якого вказаний Юрій Сітало. «Конгрес-тур» регулярно отримувало кошти від Департаменту міжнародного співробітництва міськради.

В останнє чиновники перерахували цій фірмі 100 тис. грн. за розміщення делегації з Нюрнбергу восени 2015 року. З лютого 2016 року підприємство знаходиться у стадії ліквідації.

Нагадаємо, "Харківський антикорупційний центр" повідомляв нещодавно, що КП «Центр міжнародного співробітництва» 5 травня зареєструвало у МВС автомобіль «Fiat Nuovo Doblo» 2016 року випуску. На даний момент вартість подібного авто складає десь 500 тис. грн.
Варто відзначити, що КП «Центр міжнародного співробітництва» є дотаційним з моменту заснування.

В кортежі Г.Кернеса можна часто також побачити позашляховик Toyota Land Cruiser 200, який зареєстрований на Євгена Смицького. Це - охоронець міського голови Харкова, який разом з Кернесом проходить у справі про побиття активістів Євромайдану.

Комментариев: 0
Воля народу Британії - це наказ, який має бути виконаним Харьков - это Вам не какой-то там Дубай!
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы