Про дупу і її вплив на міжнародні переговори

16 мая 10:03
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
геращенко ирина
Народный депутат

У Мінську Україна і ОБСЄ жорстко вимагали від РФ і контрольованих ними ОРДЛО притягнення до відповідальності і покарання озброєного покидька , який намагався принизити жінку з місії СММ ОБСЄ і, погрожуючи їй автоматом , дозволив собі сексуальні домагання до неозброєної спостерігачки. І Євген Марчук на безпековій, і потім Л. Кучма на ТКГ вимагали і прізвище цього покидька, і детальне розслідування інциденту, засудження його росіянами, і унеможливлення в подальшому.

Аргументи іншої сторони: та цей товариш був не дуже то і п'яний і не дуже то й озброєний, так, пару автоматів. І це просто ментальна і культурна різниця у спілкування, він просто брав у жінки телефон, а в ваших Європах просто по- іншому знайомляться, то та жінка не так зрозуміла " гусара".

Да, слава Богу, що ми йдемо подалі від " русского мира", де б'є - значить любить, а ґвалтує- бо подобається...

Але далі росіяни дозволили собі наступний пасаж : що ви причепилися до ОРДЛО, ну подумаєш, чоловік на блокпосту вирішив взяти телефончик у гарної жінки. У вас он на Євробаченні чоловік з голою дупою перед усіма до співачки приставав. І регіт. Коли колеги з безпекової розповіли мені цю історію , було одне бажання - дати тій гидкий дупі ляпаса..... своєю ганебною витівкою він дозволив собі принизити країну і дати такі брудні козирі нашим ворогам.

Р. S. Дупу, яка самостверджувалася на сцені євробачення , украінські правоохоронці затримали і цей неадекват нестиме адміністративну чи кримінальну відповідальність за непристойне хуліганство. А бойовика росіяни і тим більше ОРДЛО навіть не засудили, бо подумаєш - вимагав від жінки сексуальних послуг під духом автомату.

 

Оригинал

Комментариев: 0
Цензура – это всегда плохо Право на жизнь. Девочка с ВИЧ-статусом учится в обычной школе
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы