По області можна буде проїхати?

24 мая 15:52
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Депутат Харьковского областного совета

Нарешті дочекались виділення коштів на ремонт обласних доріг!

Невже нарешті по області можна буде проїхати? В рамках дорожнього експерименту уряду 50% коштів від перевиконання плану податків і зборів митниці передається на ремонт доріг в тій області, де знаходиться митниця. В Харківській області ця цифра складає 650 млн.

Завтра на сесії облради затвердимо програму та передамо кошти Службі автомобільних доріг за перший квартал – 226 млн грн. Вже розпочато тендерні процедури з метою обрати підрядників, їх запустили раніше, щоб одразу, як затвердимо, почати ремонтні роботи. Вчора на прес-конференції Зражевец сказав, що заплановані дороги відремонтують за 2-3 тижні.

В принципі, хороша новина, але, як завжди, залишається питання якості ремонту та наскільки його вистачить. Перевіримо через рік. А ще в мене є сумніви в адекватності деяких цифр - розподіл грошей на дороги виглядає дещо дивно. Наприклад, на «вбиту» дорогу Дергачі - Козача Лопань довжиною 33 км, виділено 6 млн. Дорога – повністю розбита, я нещодавно їхав по ній, витратив майже годину. Проте на ремонт трьох кілометрів під'їзду до села Нове Мажарове, де живе 867 мешканці, виділяється 20 мільйонів. Не бачу логіки.

Комментариев: 0
Безвизовый режим с Россией - проявление зависимости от нее Про що мовчить Гройсман або пенсійна реформа по-українськи?
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы