Після публікації ХАЦ зоопарк не став підписувати договір з фіктивною фірмою

28 октября 13:03
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Комунальна організація "Харківський зоологічний парк" не стала підписувати угоду щодо реконструкції мереж та споруд газопостачання з ТОВ "Вентто", яке отримало "бан" від АМКУ. Держреєстр судових рішень не містить інформації про оскарження фірмою цього рішення.

Про це раніше вже повідомляв Харківський антикорупційний центр. На сьогодні вже підписано 6 договорів на реконструкцію зоопарку на загальну суму 200 мільйонів гривень.

Зоопарк 27 вересня повідомив про акцепт пропозиції з ТОВ "Вентто" щодо реконструкції на 3,30 млн.грн. Але, зоопарк пояснив, що "Вентто" не стало надавати документи, які були необхідні для підписання угоду. На це вплинуло, безумовно, рішення Антимонопольного комітету.

Після відмови "Вентто", інший учасник торгів ТОВ «СМ Комплекс», з пропозицією 3,47 млн.грн, теж відмовився від підписання договору на ремонт.

ТОВ "Вентто" в вересні 2016 року потрапило у "чорний список" Антимонопольного комітету за узгодження дій з ТОВ «НВО «Східбуд» під час участі у державних закупівлях, проведених Військовою частиною № 3017 в липні 2015 року.

На тих торгах мало місце порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що призвело до спотворення результатів торгів.

Це був далеко не перший випадок, коли ТОВ «Вентто» та ТОВ «НВО «Східбуд» між собою розіграли тендер.

Також слідчі підозрюють ТОВ "Вентто" у фіктивній діяльності. Фірма є фігурантом декількох кримінальних проваджень.

Взагалі ТОВ «Вентто» отримувало дуже багато підрядів на мільйони гривень без тендерної процедури у Харківській області на ремонт лікарень, закладів освіти і т.д.

Комментариев: 0
Повелитель времени. Геннадий Кернес внес в е-декларацию 11 наручных часов Отказали два раза. Горсовет не поддержал инициативу «Самопомочі» о снижении тарифов ЖКХ и предоставлении льгот учителям
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы