Новий фаворит мерії отримав 12 мільйонів на ремонт трамвайних колій

20 июля 14:32
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради 7 липня акцептувало дві пропозиції ТОВ «СК «СТС» щодо ремонту трамвайних рейок та переїзду загальною вартістю 12,46 млн. грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи мають бути виконані до кінця 2017 року.
Зокрема, за 9,46 млн. грн. планується виконати реконструкція трамвайної колії від вул. Університетської до вул. Полтавський шлях. Загальна протяжність ділянки складе 315,35 м. одинарної колії. Тобто ремонт обійдеться десь у 30 тис. грн.за 1 кв.м. Десь по таким цінам ремонтують комунальники.

Крім того, за 3 млн. грн. планується реконструкція трамвайного переїзду майдан Пролетарський - вул. Полтавський шлях. Довжина ділянки складе 105 м. Тобто вартість робіт складе також десь 30 тис. грн. Це в рази дешевше ніж ремонт трамвайного переїзду по майдану Конституції минулого року.

Єдиним конкурентом переможців під час тендерів було ТОВ «ВСП «Констракшн».

ТОВ «СК СТС» зі статутним капіталом 15 тис грн. зареєстровано у листопаді 2014 року. Фірма прописана у офісі 3-37Б по вул. Бакуліна, 11 у Харкові.

Засновниками вказані харків’яни Андрій Сукесов і Сергій Кудрявцев. Сукесов також відомий як директор ТОВ «Спецтехбудавто» Антона і Анатолія Палєїв.

Антон Палєй також відомий як директор ТОВ «ВСП Констракшн», яке у 2012-2015 роках виграло тендери на ремонт трамвайних колій та переїздів у Харкові на 386,74 млн грн. Компанія пов’язана з угрупування народного депутата Віктора Остапчука (екс-директор «Південної залізниці») та колишніми менедежерами з фірм Едуарда Ставицького та Юрія Іванющенка.

Нагадаємо, що у травні міськрада зробила новий тендер на ремонт трамвайних колій по Московскому проспекту, який також виграло ТОВ «СК «СТС».

Комментариев: 0
Все версии МВД и СБУ уже описаны в фейсбуке Убийство журналиста может быть использовано для дестабилизации
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы