народный депутат Украины
24 февраля, 2017 - 20:39

Нова "ширка" в Парламенті

Вчора у стінах Верховної Ради відбувся справжній олігархічний шабаш та чергова спроба узурпації влади. Широка коаліція, до якої приєднались Батьківщина та Опозиційний блок, проголосувала за ряд законів, які перетворюють Україну в тоталітарну державу.

Так, Верховна Рада України на чолі з Андрієм Парубієм планує надати Прокуратурі просто неймовірні повноваження для заочного засудження. Законопроект № 5610 "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо удосконалення механізмів забезпечення завдань кримінального провадження)" вже висувався на голосування, та не набрав необхідної кількості голосів. Не набрав, тому що містить у собі антиукраїнські положення щодо громадян, цей закон - уособлення методу НКВС. Але сьогодні депутати цей закон ухвалили в першому читанні.

Якщо ця редакція буде прийнята в цілому, під керівництвом Луценко його прокурори по всій Україні зможуть здійснювати автоматичне досудове слідство, час досудового утримання під вартою збільшується на півроку, а слідство отримує додаткові важелі для того, щоб тиснути не тільки на підслідного, а й на жертву злочину! Не просто так цей закон так вперто просувався Парубієм вже другий пленарний тиждень поспіль! Цей законодавчий інструмент комусь потрібен, він - це спосіб тиску на когось і задля чогось, це важіль для політичних переслідувань. Поки що зрозуміло тільки те, кому потрібен цей важіль, адже навіть СМІ вже назвали цей закон президентським.

Свої голоси за цей закон віддали 233 депутати, хоча раніше він добряче не добирав до необхідної кількості. Тобто порушення регламенту та такий результат голосування вказує на певні домовленості. Проголосували в підтримку "закону НКВС" 122 депутати Петра Порошенка, 63 від Народного фронту, 12 позафракційних, 5 від Опозиційного блоку, 15 від Волі народу і весь склад партії Батьківщина! Це вже не вперше, коли "Батьківщина" надає вірну підтримку силовому блоку. Що це? Гарантія імунітету?

Також нова олігархічна коаліція намагалась через нормальний закон відновити податкову поліцію. До правильного і потрібного закону 0940 щодо відміни 5% оподаткування за спадщину для спадкоємців другої черги споріднення внесли правку про відновлення органу, який просто нищить український бізнес!

Проте свідома частина Парламенту змогла заблокувати трибуну та не дати це зробити. Законопроект знов повернули в нормальний вигляд та проголосували вже за прозорі положення, без втиснутих в них інтересів окремих сил.

Зрозуміло, що схема проведення сьогоднішнього пленарного засідання була продумана заздалегідь. На жаль, Верховна Рада в кращих традиціях Януковича знов стає юридичним відділом Адміністрації Президента та ксероксом для друку і розмножування корупційних законопроектів в інтересах олігархів. Ця Рада перестала приймати важливі для країни законопроекти, доцільність її існування взагалі можна поставити під питання.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.