Глава правления Майдана иностранных дел
10 января, 2018 - 13:29

Нова фаза анти-антикорупційної війни у розпалі

Спершу боролись з антикорупційними активістами. Ну, трохи їм нервів і життя попсували, але отримали по загривку від ЄС і США. Боязко, хоча де-не-де пробують продовжувати.

Тому придумали новий підхід - якщо неможливо відбитися від звинувачень в корупції на тій підставі, що антикорупціонери - "самі погані", то давайте спробуємо довести, що корупції немає.

Ну, і тут часами здавалось би притомні люди включилися в цілком собі безсоромну інформаційну кампанію на пониження значення проблеми корупції - а як ви, антикорупціонери, її вимірюєте? а доказів і серйозних досліджень теми ніби не існує? тема корупції перебільшена штучно, бо її роздувають на спеціально виділені на це кошти Заходу! боротьба з корупцією нічого не дасть і люди в результаті цієї боротьби краще жити не стануть, а корупція - це уклад економіки, тому його небезпечно розвалювати....

Не можу виключити, що пару чоловік з цього хору можуть бути щиро переконаними, що таким чином рятують Україну від невиправданого міжнародного тиску. Але...

Толку з цієї кампанії не буде ніякого. Радше, як завжди, навпаки. Розумніше для підгодованих владою "експертів з анти-антикорупції" було б мовчати. Але вже не можуть, і тим самим лише посилюють ефект присутності теми в медіа-просторі.

Оригінал: Богдан Яременко/Facebook

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.