Найбільша проблема з Трампом в тому, що ніхто не знає, який він

9 ноября 12:16
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Без имени
Глава правления Майдана иностранных дел

Найбільша проблема з Трампом не в тому, що він "якийсь не такий" (щодо політичних підходів), а в тому, що ніхто не знає взагалі який він? Ми не знаємо його світогляд (припускаємо, що просто немає), спосіб прийняття рішень в сфері безпеки і зовнішньої політики, людей, які формуватимуть його порядок денний і займатимуться реалізацією його зовнішньої політики.

Він, Дональд Трамп, поверне Америці велич. Так це звучало під час виборчої кампанії. Але "повернути Америці велич" - це така сама пустопорожня фраза, як і "обрання Трампа - це катастрофа." Як поверне велич? В чому катастрофа? В його ставленні до РФ? Але яке у нього ставлення до РФ?

"Я поважаю Путіна, як сильного політика і лідера, який примусив слухати себе", - це емоції, а не політика. Це ніяк не зменшує тертя в питаннях стратегічних ядерних озброєнь і не знімає непорозумінь в Сирії. Це навіть не означає скасування санкцій проти РФ, тим більше, що вони запроваджені Конгресом.

Зрозуміло одне - бажання і ресурси США допомагати на міжнародній арені іншим зменшуються. Фокус уваги переноситься на Китай, Тихооеканський регіон і Близький Схід (який в американській практиці включає в себе все аж по Афганістан).

Політичні, фінансові, безпекові ресурси США потрібні для виживання України. А ось боротьба за доступ до них ставатиме більш конкурентною. Чим ми переконаємо президента і новий істеблішмент США, що допомагати потрібно саме нам - ось де проблема і справжнє питання.

Але правда і те, що це питання в не менш гострій формі виникло б навіть за умови, що президентом США вперше була б обрана жінка.

Ну, і на останок. Є у нас такий собі комплекс, що народ у нас тупуватий, що обираємо кого-попало, включно з двічі судимими аферистами без ідеології та інших брехунів. Тепер знаємо, що принаймні нічим в цьому плані не гірші за інших.

Комментариев: 0
Тэги: выборы , США
Отставка Михаила Саакашвили - смысл, логика, будущее По ту сторону Атлантики. О выборах: подсмотренное в замочную скважину
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы