На встановленні огорожі на пр. Гагаріна вкрали півмільйона

4 октября 18:11

Харківські правоохоронці підозрюють керівництво Департаменту будівництва та дорожнього господарства міськради, КП «Шляхрембуд» та ТОВ «Паркінг +» у розкраданні частини коштів, які виділялися на реконструкцію пр. Гагаріна. Зокрема, щодо завищення вартості встановлення огорожі на 406,99 тис. грн.

Про це стало відомо з ухвали Дзержинського районного суду м. Харкова від 27 вересня 2016 року.

В ухвалі говориться про те, що за даними правоохоронців, при проведенні КП «Шляхрембуд», ТОВ «Паркінг+» ремонтних робіт доріг не були додержані технічні норми, були завищені ціни на матеріали та роботи, внаслідок чого чиновниками та керівниками підрядних організацій були вчинено привласнення коштів державного та місцевих бюджетів.

Зокрема, правоохоронці досліджували реконструкцію проспекту Гагаріна на дільниці від вул. Вернадського до вул. Сидоренківської.

Правоохоронці встановили, що протягом 2011-2014 року між управлінням капітального будівництва та ТОВ «Паркінг +» були підписані три договори на проведення робіт на пр. Гагаріна на загальну суму 186,4 млн. грн. Роботи виконувалися по проекту ТОВ «Ароф».

Зокрема, цей договір містив й пункт про влаштування парапетної огорожі по пр. Гагаріна.

Для виконання цієї роботи ТОВ «Паркінг +» найняло субпідрядника - ТОВ «РТП «Таргет», якому перерахували 1,36 млн. грн.

У грудні 2015 року ця фірма виконала будівельні роботи зі встановлення парапетних огороджень зі сталі на металевих стовпах. До акту було включено вартість 319 секцій турнікетів 2900х1380 вартістю 2678,00 грн. за шт. Й отримало за це кошти.

Але, правоохоронці встановили, що металеві конструкції були придбані фізичними та юридичними особами у Олексіївській колонії за значно нижчими цінами. А завищення вартості робіт під час виконання цього підряду склало 411,42 тис. грн., в тому числі завищення вартості виконаних робіт на суму 406,99 тис. грн., завищення коштів на здійснення технічного нагляду на суму 4,42 тис. грн.

Більше того, директор ТОВ «РТП «Таргет» Валерій Леонов заявив, що йому заплатили 1000 грн. за те, щоб він оформив на себе це підприємство. Й нікого з контрагентів він не знає, , ніяких документів підприємства не підписував, договорів не укладав, ніяких товарів, послуг не придбавав та не продавав, до руху грошових коштів по банківським рахункам відношення не має.

Варто відзначити, що, за даними сайту youcontrol.com.ua, першим засновником цієї фірми був Антон Худяков.

Він заявив правоохоронцям, що продав фірму. Хоча цікаво, що зараз Худяков є засновником ще одного підприємства – ТОВ «ТРП «Таргет».

Тож, суддя Шестак дозволив правоохоронцям ознайомитися з документами, які мають відношення до цих робіт.

Директором Департаменту будівництва і шляхового господарства міськради, яке контролювало реконструкцію пр. Гагаріна, є Володимир Чумаков, який до свого призначення керівником Департаменту в 2010 році був директором та співзасновником «Паркінг+».

Згодом засновники фірми змінювались і у травні 2016 року її переписали на гонконгівську компанію «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед». Бенефіціаром «Паркінг +» тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії. Крім того, серед засновників є партнер дружини Чумакова – Вячеслав Блінкін та Галина Давидова – людина з оточення Геннадія Кернеса.

Всього цього року до останніх торгів ТОВ «Паркінг +» виграло тендерів у Харківської міськради на суму понад 800 млн грн. Крім того, за даними «Харківського антикорупційного центру», без проведення торгів це підприємство отримувало кошти як від департаменту Чумакова, так й від комунальних підприємств.

Комментариев: 0
Тэги: Харьков
Цена сердца маленького человека в Украине Иллюзия перемирия - что происходит на линии разведения
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы