Александр Костенко
Юрий Бутусов
Ольга Голубовская

Лягти з колін

8 сентября 21:17
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Глава правления Майдана иностранных дел

Вже довший час росіян і решту світу привчають до думки, що Росія встає з колін.

Тому, якщо грузини чи українці хочуть жити так, як хочуть, і це не відповідає російським забаганкам, їх можна бомбити.

Тому, якщо за війну проти українців вводяться антиросійські санкції, Росія у відповідь відмовляється від європейських продуктів.

Тому, якщо турки збивають сотий випадково потрапивший в їх повітряний простір мирний та беззахисний російський бомбардувальник, росіянам забороняють купатися в Середземному морі, турецьким компаніям забороняють будувати російські дороги та хмарочоси, турецькі овочі і фрукти забороняють в російському харчовому раціоні і тд.

Все це нам і росіянам наполегливо пояснює російська пропаганда, - вставання Росії з колін (там ще така складна семантична конструкція - рачки Росію поставив Держдеп, розваливши СРСР, а потім у тій же позі десятиліття знущався з неї, то прийнявши до Ради Європи, то до Великої Вісімки).

Аж ось черговий виток протистояння з клятим Заходом і США, які все тримають Росію на колінах: у Владивостоці напередодні засідання Великої Двадцятки Путін повторює невиразну молитву про те, що "кримське питання закрите", США у відповідь підступно "відкривають" обговорення питання, наклавши санкції на Газпром та інші російські компанії, які, наприклад, будують міст в окупований Крим.

Ось тут, здавалось, гряне грім. Росія остаточно встане з колін, заявить, що віднині у відповідь на підступні санкції проти "национального достояния" - Газпрому, росіянам заборонять бувати і мати нерухомість на Флориді, Росія ніколи не купуватиме більше американські комп"ютери та інші високі технології, або ще гірше - заборонить на своїй території портрети президентів США включно з доларовими папірцями.

Але як же насправді зреагувала велика, постала з колін Росія?

Словами незамовкаючої пащі Кремля Дмітрія Пєскова. Ви лише послухайте скільки гніву, ненависті, погроз і рішучої готовності битися за російський інтерес в цих словах: «Мы вообще не ведем разговор о санкциях, не ведем разговор о том, чтобы что-то смягчать. Мы не считаем вообще эту риторику конструктивной, перспективной и способствующей решению каких-либо проблем".

Так і хочеться пояснити "нашим російським партнерам", якщо з пози на колінах опертися на лікті - це не найкоротший спосіб звестися на ноги. Це радше - лягти з колін.

Комментариев: 0
Батьки школярів повинні впливати на розподіл коштів і контроль витрат Скандал с квартирой Лещенко - анализ общества на развитость института репутации
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы