Квартирне питання для суддів. Майстер-клас від судді Попович

22 августа 17:43
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

На батька судді Господарського суду Ірини Попович – Миколи Кириченка зареєстрована квартира у центрі Харкова на вулиці Сумській. Про це стало відомо з реєстру майнових прав на нерухоме майно.

В 2010 році Ірина Попович (тоді вона носила прізвище свого першого чоловіка – Задорожна) подала позов до Дзержинського районного суду міста Харкова щодо визнання права власності на квартиру площею 291,9 кв.м., яка знаходиться у житловому будинку № 3 по вул. Сумській.

У суді вона заявила, що вселилася у квартиру на підставі розпорядження КП «Жилкомсервіс». Після чого - зробила реконструкцію приміщення. Вартість реконструкції була більшою за вартість квартири, тому вони вирішила відсудити собі всю квартиру.

Цікаво, що коли Ірина Попович звернулася до міськради щодо укладання договору найму житла - їй було відмовлено, тому що розпорядження комунального підприємства не є достатньої підставою для користування житлом, адже потрібен ордер.
Суддя Штих тоді задовольнив позовну заяву своєї колеги.

В 2014 році Ірина Попович втратила право власності на цю квартиру. Адже не повернула позику. А тепер – найцікавіше! Новим власником квартири став батько судді – Микола Кириченко. Саме у нього суддя нібито взяла 19 листопада 2014 року в борг 600 тис. грн. під заставу квартири, які не змогла повернути до 3 грудня того ж року.

Після чого - право власності на квартиру перейшло до Кириченка.

Проте, в своїй декларації за 2014 рік Попович забула вказати, що отримала від свого батька 600 тис. грн.

Варто відзначити, що Ірина Попович – це дружина екс-прокурора міста Харкова – Євгена Поповича. На нього та його водіїв записані кооперативи, які отримували безкоштовно землю від міськради.

Саме Попович не бачив порушення закону щодо безкоштовної передачі землі обслуговуючим кооперативам. Через це прокуратура пропустила строк давнини й земля залишилась в руках приватників.

Також цікаво, що тесть Євгена Поповича є одним за засновників ТОВ «АІА Інтернешнл Груп Інк». Це підприємство володіє земельною ділянко площею 0,75 га у Малій Данилівці. Раніше ця ділянка належала самому Євгену Поповичу.

документ квартирі попович

документ квартирі попович

Комментариев: 0
Мы спросили у харьковчан, за кого из спортсменов они болели на Олимпиаде Собаки особого значения
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы