Кради, вбивай, гвалтуй

3 октября 19:15
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Фото: Виталий Шабунин/Facebook
Голова правління Центру протидії корупції

Кради, вбивай, гвалтуй, - народні депутати дозволили все!

ВРУ руками соратника Ляшка подарувала індульгенцію минулим і майбутнім ТОП-корупціонерам та іншим кримінальним злочинцям. Відповідну правку Лозового депутати в останній момент таки запхали у кодекси http://bit.ly/2fNTdvo.

Правка зобов'язує правоохоронців розслідувати всі тяжкі злочини продовж 6 місяців. Складні злочини, особливо корупційні та економічні, розслідувати в такий термін НЕ МО-ЖЛИ-ВО. Оскільки проголосована норма покращує права фігурантів (значить діє назад - до вже відкритих справ), останні цілком легально закриватимуть справи через суд. Наприклад, Мартиненко, Охендовський, Насіров і т.д і т.п. Вибачте, імен вбивць, торговців збороєю, наркотиками та людьми не знаю, але вони робитимуть те саме.

Впринципі все - це кінець антикорупційні реформі та загалом кримінальній відповідальності за будь-які серйозні злочини. Окрім розквіту корупції будемо мати ще й розквіт злочинності.

Браво, шановні депутати...

А керівництво ГПУ, СБУ, Нацполіція, НАБУ, САП нічого сказати не хоче? АГОВ, ПРОКИДАЙТЕСЯ !!!

Оригінал: Віталій Шабунін/Facebook

Комментариев: 0
«Реінтеграція» по–президентськи: легалізація окупантів та ризик втрати суверенітету Хорошая новость для харьковских болельщиков
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы