Александр Костенко
Юрий Бутусов
Ольга Голубовская

Комунальна мафія проти харків’ян

21 июня 15:07
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Депутат Харьковского городского совета

Рік пустих обіцянок та блокування створення і функціонування ОСМД в Харкові. Минулого року 14 вересня я звертався до міського голови на сесії міськради, щодо низки проблем, що заважають жити системі ЖКГ, а саме:
- Низька якість послуг.
- Високі тарифи.
- Десятки/сотні мільйонів гривень витрат на допомогу КП Жилкомсервіс з бюджету міста, що проїдаються неефективним управителем.
- Мешканці багатоповерхівок не мають змоги заощаджувати на комунальних послугах доки не буде створено ОСББ, тобто вони є заручниками бездіяльності місцевих органів влади.

Зауважив, що проблема має всеукраїнський характер тому на держаному рівні були прийняті зміни та людям надано право вибору. (Згідно закону «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» № 417 )

Минув рік, сьогодні я знову підняв це питання, за рік не було виконано умову, щодо чіткого визначення порядку дій і строків коли КП «Жилкомсервіс» буде уповноважене міською радою до списання з балансу будинків в самостійне управління новостворених ОСББ, не було створено комісію, що буде займатися списанням будинків з балансу. Тобто нічого за рік не змінилося, виконавча влада Харкова і досі обмежує харків'ян і не дає змогу реально економити свої кошти за рахунок ефективного управління своєю власністю тим самим порушуючи законодавство. Комунальна мафія іде на все аби отримувати десятки/сотні мільйонів гривень дотацій з бюджету, здавати приміщення перших поверхів, що не є житловими у оренду, отримуючи звідти кошти які не отримує ані бюджет, ані будинок – власник цих помешкань. Навів яскраві приклади двох ОСМД, що створені у 2007-2015 роках, але і досі не отримали свій будинок у власне ефективне управління. Гострі питання були передані керівнику департаменту та в секретаріат міськради, щоби міський голова нарешті виконав свою обіцянку та ми з Вами могли отримати чітку процедуру передачі нашої власності під своє ж управління.

Комментариев: 0
Найголовніше - свобода Відкрита рада
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы